Rezultate te kerkimit per termin: +Teleshikuesit

Total: 537
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.368Z

"E diela shqiptare", si po hyn ne cdo familje

Ka filluar tashme te behet pjese e fundjaves se cdo shqiptari. Programi i djeshem tregoi edhe nje here se Televizioni Klan dhe Ardit Gjebrea nuk gabuan ne zgjedhjen e tyre. "E diela shqiptare" ka hyre tashme ne cdo familje, duke i mbajtur teleshikuesit te mberthyer pas ekranit edhe pse ne nje transm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.295Z

Momente nostalgjie ne spektaklin e shqiptareve

Nje dite plot emocione, surpriza dhe te papritura. "E diela shqiptare" ne ekranin e Televizionit Kombetar Klan ka arritur te dhuroje edhe kete fundjave nje program, qe natyrshem ka hyre ne cdo shtepi duke ofruar jo vetem gjashte ore te pakrahasueshme argetim, por edhe cmime per teleshikuesit. I nisu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.965Z

Oprah këshillon fansat: Mos hiqni dorë kurrë

Edhe pse jeta e saj e dikurshme nisi në kushte të mjerueshme, Oprah Winfrey ka arritur t`ja dalë mbanë për të qenë një ndër femrat më të suksesshme dhe më të fuqishme në botë. Por gjërat nuk kanë qenë gjithnjë të lehta as në karrierën e saj si prezantuese. Oprah ndahu me telesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.968Z

Mos hiqni dorë kurrë

Edhe pse jeta e saj e dikurshme nisi në kushte të mjerueshme, Oprah Winfrey ka arritur t`ja dalë mbanë për të qenë një ndër femrat më të suksesshme dhe më të fuqishme në botë. Por gjërat nuk kanë qenë gjithnj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.224Z

Dramë tek Milioneri

Protagonistet e edicionit të 30-të në radhë të formatit tashmë të mirënjohur në përmasa mbarëkombëtare Kush do të bëhet milioner ishin Ilir Apostoli nga Tirana dhe Sami Gjoka nga Drenasi Dy kandidatt fitues t djeshm tek “Milioneri” fituan pr koincidenc ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.148Z

Gossip: Të gjithë flasin për Anjezën

Këtë të diel në “Chic”, përveç sopranos Oriana Kurteshi, një tjetër këngëtare e një gjenerate më të re, me një stil krejt të ndryshëm nga ajo, Anjeza Shahini, ndan me teleshikuesit të rejat e saj. Është ndër këngëtaret më të spikatura, por shumë pak e dinë që ajo ka z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.194Z

"Ora e Debatit", drejtësia dhe zgjedhjet e 28 qershorit

Emisioni "Ora e Debatit" nga gazetari Alfred Peza vijon ciklin për zgjedhjet e 28 qershorit. Në emisionin e sotëm në orën 21:00 të mbrëmjes në temën "drejtësia dhe zgjedhjet e 28 qershorit" të ftuarit në panel të cilët janë juristët dhe ekspertët më të njohur n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama