Rezultate te kerkimit per termin: +Teleshikuesit

Total: 537
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.965Z

Oprah këshillon fansat: Mos hiqni dorë kurrë

Edhe pse jeta e saj e dikurshme nisi në kushte të mjerueshme, Oprah Winfrey ka arritur t`ja dalë mbanë për të qenë një ndër femrat më të suksesshme dhe më të fuqishme në botë. Por gjërat nuk kanë qenë gjithnjë të lehta as në karrierën e saj si prezantuese. Oprah ndahu me telesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.968Z

Mos hiqni dorë kurrë

Edhe pse jeta e saj e dikurshme nisi në kushte të mjerueshme, Oprah Winfrey ka arritur t`ja dalë mbanë për të qenë një ndër femrat më të suksesshme dhe më të fuqishme në botë. Por gjërat nuk kanë qenë gjithnj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.224Z

Dramë tek Milioneri

Protagonistet e edicionit të 30-të në radhë të formatit tashmë të mirënjohur në përmasa mbarëkombëtare Kush do të bëhet milioner ishin Ilir Apostoli nga Tirana dhe Sami Gjoka nga Drenasi Dy kandidatt fitues t djeshm tek “Milioneri” fituan pr koincidenc ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.148Z

Gossip: Të gjithë flasin për Anjezën

Këtë të diel në “Chic”, përveç sopranos Oriana Kurteshi, një tjetër këngëtare e një gjenerate më të re, me një stil krejt të ndryshëm nga ajo, Anjeza Shahini, ndan me teleshikuesit të rejat e saj. Është ndër këngëtaret më të spikatura, por shumë pak e dinë që ajo ka z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.194Z

"Ora e Debatit", drejtësia dhe zgjedhjet e 28 qershorit

Emisioni "Ora e Debatit" nga gazetari Alfred Peza vijon ciklin për zgjedhjet e 28 qershorit. Në emisionin e sotëm në orën 21:00 të mbrëmjes në temën "drejtësia dhe zgjedhjet e 28 qershorit" të ftuarit në panel të cilët janë juristët dhe ekspertët më të njohur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.533Z

"Ora e Debatit", analiza e fushatës zgjedhore

Analiza e fushatës së zgjedhjeve, do jetë tema e emisionit "Ora e Debatit" të gazetarit, Alfred Peza, sot në orën 21:00. Çfarë fushate elektorale u zhvillua është një nga pyetjet që merr përgjigje sot në emision. Dy pamjet e ndryshme të fushatës, ana e errët dhe ajo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.884Z

Francë, prezantuesja e motitmban premtimin dhe zhvishet lakuriq

FRANCË - Prezantuesja e motit në televizon, Doria Tiller mbajti premtimin e saj dhe doli lakuriq. 27-vjeçarja ishte zotuar se do të dilte nudo në rast se ekipi kombëtar i Francës do të kualifikohej për në Kampionatin Botëror që do të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama