Rezultate te kerkimit per termin: +Teleshikuesit

Total: 537
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.148Z

Gossip: Të gjithë flasin për Anjezën

Këtë të diel në “Chic”, përveç sopranos Oriana Kurteshi, një tjetër këngëtare e një gjenerate më të re, me një stil krejt të ndryshëm nga ajo, Anjeza Shahini, ndan me teleshikuesit të rejat e saj. Është ndër këngëtaret më të spikatura, por shumë pak e dinë që ajo ka z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.194Z

"Ora e Debatit", drejtësia dhe zgjedhjet e 28 qershorit

Emisioni "Ora e Debatit" nga gazetari Alfred Peza vijon ciklin për zgjedhjet e 28 qershorit. Në emisionin e sotëm në orën 21:00 të mbrëmjes në temën "drejtësia dhe zgjedhjet e 28 qershorit" të ftuarit në panel të cilët janë juristët dhe ekspertët më të njohur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.533Z

"Ora e Debatit", analiza e fushatës zgjedhore

Analiza e fushatës së zgjedhjeve, do jetë tema e emisionit "Ora e Debatit" të gazetarit, Alfred Peza, sot në orën 21:00. Çfarë fushate elektorale u zhvillua është një nga pyetjet që merr përgjigje sot në emision. Dy pamjet e ndryshme të fushatës, ana e errët dhe ajo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.884Z

Francë, prezantuesja e motitmban premtimin dhe zhvishet lakuriq

FRANCË - Prezantuesja e motit në televizon, Doria Tiller mbajti premtimin e saj dhe doli lakuriq. 27-vjeçarja ishte zotuar se do të dilte nudo në rast se ekipi kombëtar i Francës do të kualifikohej për në Kampionatin Botëror që do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.713Z

Hungari, ‘Big Brother’, polemika për konkurentin gjithmonë nudo

Ka bërë shumë të flasë Aurelio Onorato, italiani protagonist i ‘Big Brother’ hungarez që i pëlqen shumë të jetë gjithmonë nudo. Kur merr rreze dielli në kopsht, kur bën lap dance dhe performancë ekstravagante n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.550Z

Shoqërohet Live në A1 REPORTnjë banor nga Lazarati 

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Televizioni A1 Report, edhe në këtë ditë të gjashtë të aksioni antikanabis të Policisë të Shtetit, tashmë të vendosur në qend&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.447Z

Exclusive, Withers flet per shqiptaret

“Nese te gjithe do te ishin sjelle si shqiptaret, bota sot do te kishte qene ndryshe”. Ky percaktim qe John Withers II i beri rolit historik te shqiptareve per shpetimin e hebrenjve ishte pikenisja e nje bashkebisedimi per revisten e perjavshme “Exclusive”. Te mesu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama