Rezultate te kerkimit per termin: +Tendenca

Total: 5607
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.636Z

Diaz: Gjithë gratë kanë tendenca lesbike

Diaz: Gjithë gratë kanë tendenca lesbike Ajo është një nga emrat më të njohur të Hollywoodit, por komentet e saj të fundit pritet që të shkaktojnë shumë debate. Cameron Diaz, 41 vjeç, ka pranuar në një intervis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.339Z

E kuqja, tendenca e fundvitit

Të tjera rreth shkrimit FOTO/Pasarelat e modës i pushton e kuqja Tendenca e fundvitit në pasarelat e modës është e kuqja. Modelet e vip-at kanë pozuar me veshje të kuqe me prerje ekstravagante, nga fustanet klasike e deri tek e kuqja lëkur&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.487Z

Tendenca e re e banorëve në Tiranë, pusetë në vend të koshit (FOTO)

Tiranë- Platforma denoncuese dhe investiguese online IDEA ka sjellë jo pak herë në vëmendjen e lexuesit se si pusetat në Tiranë e vende të tjera nëse u mungon kapaku shndërrohen në vend grumbullim të mbeturinave. Në fokus të denoncimit të ndotjes përmes fotograisë sjellim sot në v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.252Z

Letër kërcënuese kryeministrit Rama, bie në pranga autori: Hetohet për tendenca radikalizimi

Kërcënohet kryeministri Edi Rama. Prokuroria ka nisur hetimet për një 57-vjeçar nga Korça, i cili i ka dërguar më 30 gusht letra me përmbatje kërcënuese kreut të qeverisë. Lajmi është bërë i ditur nga Policia e Tiranës, e cila thotë se letra me përmbajtje kërcënuese i ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.172Z

Gashi: Ka tendenca për manipulime. LDK: Nuk do ngutemi për rezultatet

Problemet e ndryshme nëpër qendrat e votimit, janë theksuar edhe nga kandidati për deputet i LDK-së, Arben Gashi. Sipas tij, ka pasur tentativa për manipulime në Skënderaj, Drenas, Gjakovë dhe Prizren. Gashi shprehet gjithashtu se Lidhja Demokratike e Kos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.973Z

Foto/Kjo është tendenca e fundit e vilave super-luksoze në Shqipëri

Foto 1 nga 8 Një arkitekurë tepër futuriste vilash pritet që të debutojë së shpejti edhe në Shqipëri. Pamjet nga modelet në fjalë duken vërtet marramendëse. Kompania që i promovon shkruan: "Materjale si tulla dhe betoni nuk i kemi trashegimi nga te paret. Vitet e fundit kane h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.107Z

Foto/ Për një trup perfekt, ja tendenca më e re për femrat

Palestra mbetet vendi ideal për të dashuruarit pas formave perfekte dhe të tonifikuara të trupit, jo vetëm për VIP-at por edhe për njerëzit e thjeshtë që duan të duken bukur. Në rrjetet sociale po vëmë re një tendencë të re sa i përket trupit. ( Ab crack) ose "vija vertikale e bar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama