Rezultate te kerkimit per termin: +Tentoi

Meta: total 1000 / total_found 7986 / time 0.004 / keyword[0] tentoi / docs[0] 7986 / hits[0] 9106 /
U rrëmbye dhe u përdhunua në 97, rrëfimi tronditës i vajzës: Abuzuesi person me pushtet (Historia)
  • 2019-03-06

U rrëmbye dhe u përdhunua në 97, rrëfimi tronditës i vajzës: Abuzuesi person me pushtet (Historia)

Rrëfimi ekskluziv i një vajze, si u rrëmbye në vitin 1997 bashkë me fëmijë të tjerë. Ngjarja horror, si u mbajtën në një bodrum dhe më pas në pyll. E abuzuar seksualisht nga një person i njohur për të, të cilin e ka denoncuar në polici pasi arriti t’i shpëtonte grupit q

Tragjike në Itali/ Makineria e pastave i këputi krahun, vdes shqiptari (EMRI)
  • 2019-03-03

Tragjike në Itali/ Makineria e pastave i këputi krahun, vdes shqiptari (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një shqiptar rezident në Casirate dAdda ka humbur jetën në pastiçerinë ku punonte. Arjan Çekani, fillimisht mbeti i plagosur rëndë pasi tentoi të zhbllokonte makinerinë e punës. Krahu i tij ngeci në ingranazhin e makinerisë dhe më pas u

Më kishte nxirë jetën, gjykata jep vendimin për nipin që vrau gjyshin
  • 2019-03-02

Më kishte nxirë jetën, gjykata jep vendimin për nipin që vrau gjyshin

Vangjel Kapllani, 17-vjeçari që ekzekutoi me një plumb pas koke gjyshin e tij me të njëjtin emër, është njohur sot me masën e sigurisë në Gjykatën e Vlorës. 17 vjeçari mbërriti në gjykatë mëngjesin e së shtunës, së bashku me tre të arrestuarit e tjerë që dyshohet se ndërmjet

16-vjeçari tentoi tia ngecte hallës vrasjen e gjyshit, zbulohen provat që fundosën adoleshentin
  • 2019-03-02

16-vjeçari tentoi tia ngecte hallës vrasjen e gjyshit, zbulohen provat që fundosën adoleshentin

Disa mesazhe të gjetura në celularin e 16-vjeçarit Vangjel Kapllani, ku ai fliste me Flarian Xhyvelaj, duke e porositur këtë të fundit ti gjente një pistoletë me silenciator, janë bërë shkak për zbardhjen e të vërtetës së vrasjes të 69-vjeçarit në Vlorë. Fillimisht Vangjel Kapll

Luftë civile, flet Paulin Sterkaj: Parlamenti duhet të mbrohet me çdo çmim
  • 2019-02-27

Luftë civile, flet Paulin Sterkaj: Parlamenti duhet të mbrohet me çdo çmim

Protestuesit e opozitës u përplasën me Policinë në tubimin e thirrur para selisë së Parlamentit. Një pjesë e turmës tentoi të çante kordonin e policisë për të hyrë në oborrin e sallës plenare, ku deputetët e mazhorancës ishin mbledhur në seancë. Dhunës nuk i shpëtuan as depu

Top Story/ Agjencia e Barnave, një institucion fantazmë që nuk ka as laborator
  • 2019-02-27

Top Story/ Agjencia e Barnave, një institucion fantazmë që nuk ka as laborator

Cilësia e barnave ndonjëherë është edhe perceptim. Por në momentin kur nuk kemi asnjë mënyrë kontrolli të cilësisë, atëherë perceptimi ka më tepër vlerë. Kjo që shihni, është një godinë fantazëm, një institucion shtetëror, i quajtur Agjencia Kombëtare e Barnave dhe Pajisje

No Pic available
  • 2019-02-18

Tentoi të digjte fqinjin me benzinë, arrestohet i shpalluri në kërkim

Një person i cili akuzohet se ka tentuar të djegë fqinjin me benzinë, është vënë në prangat e policisë së Sarandës. I arrestuari është Janaq Xega, 46 vjeç, me banim në fshatin Mursi, Sarandë. Ndalimi i tij u bë për arsye se Gjykata e Shkallës së Parë Sarandë në 10 tetor të v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama