Rezultate te kerkimit per termin: +Tentoi

Total: 8025
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.110Z

Shijak, tentoi të vrasë komshiun, arrestohet 37-vjeçari

Gazeta ShqipPolicia e Shijakut ka arritur të parandalojë në kohë një ngjarje të rëndë dhe të neutralizojë në kohë një 37-vjeçar, që kërcënonte me armë fqinjin e tij. Burime zyrtare nga Drejtoria e Policisë së Qarkut, sqaruan se shërbimet e specializuara RENEA arritën përmes ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.520Z

Vajza e Whitney Houston në spital, tentoi vetëvrasjen

Share Ekziston frika se vajza e Whitney Houston, 18 vjeçarja Bobbi Kristina, mund të ketë tentuar vetëvrasjen pasi është dërguar në spital dy herë brenda 24 orësh. Nëna e saj u gjet e vdekur në një banjo hoteli, një lajm që shokoi të bijën. Adoleshentja shkoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.285Z

Tentoi te sulmoje Papen, ndalohet nga rojat

Pas meshes se mesnates se Krishtlindjeve ne sheshin “Shen Pjeter”, nje burre i veshur me te kuqe tentoi te sulmoje Papen, por u ndalua nga rojat. Ne fakt kjo eshte here e dyte qe Papa Benedikti XVI sulmohet nga njerez te veshur me te kuqe. Ndersa Papa largohej nga bazilika e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.971Z

Publikohen pamjet e gruas nga Tepelena që tentoi të digjte veten

Ora News ka siguruar pamjet e gruas nga Tepelena e cila tentoi të vetëdigjej me benzinë përpara ambienteve të Gjykatës së Gjirokastrës. Siç shihet edhe në këto pamje, 49-vjeçarja është shumë e irriturar për padrejtësitë që i janë bërë nga drejtësia dhe shteti shqiptar. Kanë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.372Z

Berisha: PS tentoi të bllokonte ndërtimin e rrugës Tiranë-Elbasan

Share Kryeministri Berisha ka qenë i pranishëm gjatë ditës së sotme në inspektimin e punimeve për tunelin e autostradës Tiranë-Elbasan. Deri më tani është ndërtuar 1/4 e tunelit. Gjatë fjalës së tij, Berisha ka sulmuar ashpër opozitën, duke thënë se ka bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.149Z

FOTOT/ Angelia Jolie tentoi ta vrasë pse sbënte dot seks

Një rumune, që njihet edhe si sozia e Angelia Jolie, mori një dënim të pezulluar me burg pasi një taksist pretendonte se ajo deshi ta vriste pasi ai nuk mundi të bënte seks me të për herë të tretë. Nicolae Stan, 35 vjeç, u tha policëve se Luminita Perijoc, 31 vjeç, e detyroi me dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.521Z

Tentoi të korruptonte efektivin e policisë, arrestohet drejtuesi i mjetit

Tentoi të korruptonte punonjësit e policisë, arrestohet drejtuesi i mjetit. Burime nga policia bëjnë me dije se Dashamir Kaca i ka dhënë rreth 9 mijë lekë të reja efektivit për të shmangur një gjobë për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor. Kaca ishte duke lëvizur me mjetin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama