Rezultate te kerkimit per termin: +Tentoi

Total: 8025
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.688Z

Tentoi të korruptonte policët, arrestohet

Është arrestuar në flagrancë një menaxher i një biznesi pas tentoi të korruptonte policët me 500 lekë, për t'i lejuar muzikën e lartë. Sipas policisë, shtetasi Keidio Hoxha, akuzohet për korrupsion. Punonjësit e policisë mbërritën në biznesin e menaxhuar nga Hoxha duke i kërkua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.846Z

Tronditëse/ Këngëtari tentoi të përdhunonte beben

Është një ngjarje që ka tronditur Britaninë e Madhe. Ian Watkins, këngëtar i grupit uellsian Lostprophets ka pranuar akuzat për sulm seksual ndaj fëmijëve, përfshi këtu edhe tentativën për të përdhunuar një bebe. Më përpara, këngëtari kishte mohuar me forcë akuzat. 36- vjeç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.625Z

Tentoi të korruptonte policin, arrestohet një tjetër qytetar

Pas rastit të para pak ditëve në Tiranë ku një i ri tentoi të korruptonte policin rrugor, një tjetër rast analog ka ndodhur në qytetin e Lezhës. Tonin Pjetri tentoi të korruptonte një polic por është arrestuar në flagrancë. 31-vjeçari tentoi t'i jepte 20 mijë lekë të vjetra poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.610Z

Tentoi të vriste 18 vjeçarin, arrestohet autori

Tiranë, 6 gusht, NOA Tentoi të vrasë me armë zjarri një 18 vjeçar, por bie në flagrancë në prangat e policisë. Burime zyrtare nga Dejtoria e Policisë së Tiranës, thanë për agjencinë NOA se është kapur dhe arrestuar në flagrancë 25 vjeçari Edmond Frrok Kola, banues në fs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.047Z

Amy Winehouse tentoi vetëvrasjen kur ishte 10 vjeçe

Historia tragjike e Amy Winehouse dhe e babait të saj tanimë është bërë pjesë e një libri me dëshmi eksplozive. Aty shkruhet së këngëtarja tanimë e ndjerë tentoi të vriste veten për herë të parë në moshën dhjetë vjeçare kur Mitch Winehouse u nda nga gruaja e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.006Z

Tentoi vetëvrasje

Paris Jackson, vajza 15-vjeçare e Micheal Jackson u shoqërua me urgjencë në një spital në Los Anxhelos, pasi tentoi vetëvrasjen pasditen e së mërkurës. Ende është e paqartë se nëpërmjet çfarë mënyre tentoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.064Z

Zbulimi/ Bill Clinton tentoi të bëjë seks me Zhaklin Kenedin

Bëmat e ish-presidentit Bill Clinton duket se nuk kanë të sosur. Një libër i sapopublikuar rrëfen se ish-presidenti ka tentuar të joshë edhe Zhaklin Kenedin, ish-bashkëshorten e Xhon Kenedit. Zhaklina kishte një diferencë prej 17 vitesh me Bill, por kjo nuk e ka ndaluar Clintonin që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama