Rezultate te kerkimit per termin: +Tentoi

Total: 8025
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.610Z

Tentoi të vriste 18 vjeçarin, arrestohet autori

Tiranë, 6 gusht, NOA Tentoi të vrasë me armë zjarri një 18 vjeçar, por bie në flagrancë në prangat e policisë. Burime zyrtare nga Dejtoria e Policisë së Tiranës, thanë për agjencinë NOA se është kapur dhe arrestuar në flagrancë 25 vjeçari Edmond Frrok Kola, banues në fs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.047Z

Amy Winehouse tentoi vetëvrasjen kur ishte 10 vjeçe

Historia tragjike e Amy Winehouse dhe e babait të saj tanimë është bërë pjesë e një libri me dëshmi eksplozive. Aty shkruhet së këngëtarja tanimë e ndjerë tentoi të vriste veten për herë të parë në moshën dhjetë vjeçare kur Mitch Winehouse u nda nga gruaja e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.006Z

Tentoi vetëvrasje

Paris Jackson, vajza 15-vjeçare e Micheal Jackson u shoqërua me urgjencë në një spital në Los Anxhelos, pasi tentoi vetëvrasjen pasditen e së mërkurës. Ende është e paqartë se nëpërmjet çfarë mënyre tentoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.064Z

Zbulimi/ Bill Clinton tentoi të bëjë seks me Zhaklin Kenedin

Bëmat e ish-presidentit Bill Clinton duket se nuk kanë të sosur. Një libër i sapopublikuar rrëfen se ish-presidenti ka tentuar të joshë edhe Zhaklin Kenedin, ish-bashkëshorten e Xhon Kenedit. Zhaklina kishte një diferencë prej 17 vitesh me Bill, por kjo nuk e ka ndaluar Clintonin që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.110Z

Shijak, tentoi të vrasë komshiun, arrestohet 37-vjeçari

Gazeta ShqipPolicia e Shijakut ka arritur të parandalojë në kohë një ngjarje të rëndë dhe të neutralizojë në kohë një 37-vjeçar, që kërcënonte me armë fqinjin e tij. Burime zyrtare nga Drejtoria e Policisë së Qarkut, sqaruan se shërbimet e specializuara RENEA arritën përmes ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.520Z

Vajza e Whitney Houston në spital, tentoi vetëvrasjen

Share Ekziston frika se vajza e Whitney Houston, 18 vjeçarja Bobbi Kristina, mund të ketë tentuar vetëvrasjen pasi është dërguar në spital dy herë brenda 24 orësh. Nëna e saj u gjet e vdekur në një banjo hoteli, një lajm që shokoi të bijën. Adoleshentja shkoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.285Z

Tentoi te sulmoje Papen, ndalohet nga rojat

Pas meshes se mesnates se Krishtlindjeve ne sheshin “Shen Pjeter”, nje burre i veshur me te kuqe tentoi te sulmoje Papen, por u ndalua nga rojat. Ne fakt kjo eshte here e dyte qe Papa Benedikti XVI sulmohet nga njerez te veshur me te kuqe. Ndersa Papa largohej nga bazilika e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama