Rezultate te kerkimit per termin: +Tentoi

Meta: total 1000 / total_found 7986 / time 0.004 / keyword[0] tentoi / docs[0] 7986 / hits[0] 9106 /
Kamza rikthehet te fitorja, Fukui gol me dedikim special
  • 2018-12-09

Kamza rikthehet te fitorja, Fukui gol me dedikim special

Kamza mori një fitore frymëmarrjeje teksa mposhti me rezultatin minimal 1-0 Luftëtarin e Gjirokastrës në sfidën e luajtur pasditen e sotme në stadiumin e saj. Mjaftoi një gol i shënuar nga mesfushori anësor japonez Masato Fukui në pjesën e parë, për ti dhënë 3 pikët skuadrës së Gj

Tragjedi në një disko në Itali, 6 të vdekur dhe mbi 100 të plagosur
  • 2018-12-08

Tragjedi në një disko në Itali, 6 të vdekur dhe mbi 100 të plagosur

6 persona mbetën të vdekur dhe mbi 100 të tjerë kanë mbetur të plagosur, pasi u shtypën nga turma të mëdha të njerëzish që po vraponin të dilnin nga klubi i natës. 12 prej të plagosurve ndodhen në gjendje të rëndë. Ngjarja ka ndodhur në diskotekën Lanterna azzurra në Corinaldo

Nikolla hyn mes turmës, studentët e refuzojnë: Turp! Jep dorëheqjen (Video)
  • 2018-12-08

Nikolla hyn mes turmës, studentët e refuzojnë: Turp! Jep dorëheqjen (Video)

Protesta e studentëve vazhdon para godinës së Ministrisë së Arsimit prej rreth 5 orësh dhe nëpërmjet deklaratave, thirrjeve në kor dhe pankartave, ata kanë treguar se nuk do të ndalin revoltën e tyre përballë sistemit. Duke qenë se protesta nuk ka organizatorë apo drejtues të mirëf

Biznesmeni Beqaj dëshmon sërish kundër Shullazit
  • 2018-12-06

Biznesmeni Beqaj dëshmon sërish kundër Shullazit

Biznesmeni Ylvi Beqaj ka shkuar sot në Prokurorinë e Tiranës, për tu marrë në pyetje lidhur me një hetim të ri kundër Emiljano Shullazit. Dëshmia e biznesmenit, i cili ka dhe statusin e dëshmitarit të mbrojtur të drejtësisë ndaj Shullazit, ka të bëjë me hetimet për pastrim parash.

Studentët e Ndërtimit protestojnë para MAS, përzënë zv/ministren Shahini
  • 2018-12-05

Studentët e Ndërtimit protestojnë para MAS, përzënë zv/ministren Shahini

Protesta e studentëve të Fakultetit të Arkitekturës dhe Urbanistikës dhe atyre të Universitetit Politeknik, kundër vendimeve të qeverisë për ti detyruar të paguajnë tarifën e studimeve në minutë të fundit është përshkallëzuar këtë të mërkurë. Teksa dje bojkotuan orët mësim

Bllokohet Rruga e Durrësit, studentët qëllojnë me vezë MAS. Reagon Nikolla
  • 2018-12-05

Bllokohet Rruga e Durrësit, studentët qëllojnë me vezë MAS. Reagon Nikolla

Studentët e Universitetit të Tiranës dhe atij Politeknik e përshkallëzuan sot protestën e tyre kundër tarifës 670 lekë për kreditet e provimeve të mbartura, duke marshuar në drejtim të Ministrisë së Arsimit. Kur ka kaluar rreth një orë nga nisja e protestës, situata është tension

Tentoi të korruptojë policin, arrestohet një person në Tiranë
  • 2018-12-02

Tentoi të korruptojë policin, arrestohet një person në Tiranë

Bie në pranga një person në Tiranë, i cili akuzohet për mitdhënie. Mësohet se në pranga ka rënë një 47-vjeçar,  i cili i ofroi rryshfet punonjësit të policisë rrugore me qëllim mosdhënien e dokumentacionit të mjetit për kontroll. Policia Rrugore arrestoi në flagrancë shtetasin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama