Rezultate te kerkimit per termin: +Test

Total: 5855
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.975Z

Doris Pak: Zgjedhjet, test për demokracinë

Deputetja e Parlamentit Europian, Doris Pak, e cila kryeson një delegacion të europarlamentarëve që vizitoi Kosovën, ka lavdëruar zgjedhjet e djeshme dhe ka shfaqur shpresën se edhe rezultatet e dhe pritjet këtyre zgjedhjeve do të jenë të tilla. "Do të ishte shumë mirë po qe se rezulta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.717Z

Test historie për të marrë shetësinë gjermane

  Test historie për të marrë shetësinë gjermane Kabineti gjerman ka vendosur për futjen e letërnjoftimeve të reja dhe të testit të diskutueshëm të marrjes së shtetësisë. Me këtë test që nga shtatori do të kontrollohen njohuritë mbi Gjermaninë. Letërnjoftimi do të përm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.176Z

Holtkemper: Zgjedhjet, test që të siguroni institucione të pavarura

TIRANE- Ambasadorja e Gjermanisë në vendin tonë Carola Müller Holtkemper ka deklaruar sot se zgjedhjet e 23 qershorit do jenë një test për politikën shqiptare, për të siguruar institucione të pavarura. “Shqipëria ka bërë përpjekje për integrimin. Erdhët nga komunizmi por progr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.331Z

BE: Zgjedhjet, test per Shqiperine

Kreu i Komisionit Evropian per Shqiperine, Lohan i ka konsideruar zgjedhjet e ketij viti si nje gur te rendesishem per politiken e vendit. Ai ka theksuar se keto zgjedhje do te sherbejne si test paraprak per integrimin e vendit ne BE, nderkohe qe Shqiperia tashme e ka bere te qarte ambicien e saj pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.480Z

Sivjet, test ndërkombëtar anglishteje në provimet e lirimit

Nga sot, nis pilotimi në 175 shkolla të vendit. Provimi do të jetë me shkrim Për herë të parë në vendin tonë, nxënësit e klasës së nëntë do të zhvillojnë test ndërkombëtar për gjuhën angleze. “Aptis for Teens” quhet testi, i cili është produkt i hartuar dhe i adm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.647Z

Kuzhe Maqedonia nje test moral

Kapllani mungon sepse do te provojme te rinjte por pa ndryshuar lojen tone Josip Kuzhe kthehet te ulet serish ne kateder me i forte se kurre. Kete pershtypje eshte perpjekur te transmetoje te pakten dje duke lene te nenkuptohet se nuk vuan asnje pasoje nga hemorragjia cerebrale ne tru e cila e godit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.329Z

Lohan: Zgjedhjet test për Shqipërinë drejt BE-së

Shefi i Komisionit Evropian në Tiranë, Helmut Lohan deklaroi se zgjedhjet parlamentare që pritet të zhvillohen me 28-të qershor, duhet të tregojnë maturitet politik. Gjatë një takimi me investitorë të huaj, Lohan theksoi se zgjedhjet ka rëndësi të veçantë për klimën e biznes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama