Rezultate te kerkimit per termin: +Test

Total: 5855
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.647Z

Kuzhe Maqedonia nje test moral

Kapllani mungon sepse do te provojme te rinjte por pa ndryshuar lojen tone Josip Kuzhe kthehet te ulet serish ne kateder me i forte se kurre. Kete pershtypje eshte perpjekur te transmetoje te pakten dje duke lene te nenkuptohet se nuk vuan asnje pasoje nga hemorragjia cerebrale ne tru e cila e godit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.329Z

Lohan: Zgjedhjet test për Shqipërinë drejt BE-së

Shefi i Komisionit Evropian në Tiranë, Helmut Lohan deklaroi se zgjedhjet parlamentare që pritet të zhvillohen me 28-të qershor, duhet të tregojnë maturitet politik. Gjatë një takimi me investitorë të huaj, Lohan theksoi se zgjedhjet ka rëndësi të veçantë për klimën e biznes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.106Z

Basha Shullazi test per drejtesine

brbrPer opoziten ceshtja Shullazi eshte rezultati i pare qe duhet te jape reforma ne drejtesi Pas takimit me eurodeputetin Knut Fleckenstai kryetari i PD Lulzim Basha ka perseritur akuzat per mbrojtjen politike qe sipas tij ka gezuar Shullazi duke theksuar se arrestimi i tij eshte nje test per vendo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.219Z

BE:Zgjedhjet, test për Shqipërinë

Zgjedhjet më 28 qershor do të jetë një test i rëndësishëm për Shqipërinë. Kështu është shprehur precidenca e BE-së në një deklaratë për zgjedhjet. Në deklaratë thuhet se zgjedhjet do të tregojnë pjekurinë demokratike dhe gatishmërinë për të lëvizur përpara drejt integrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.870Z

BE: Zgjedhjet, test per integrimin

Bashkimi Evropian po monitoron hap pas hapi situaten parazgjedhore ne Shqiperi dhe keshillon zhvillimin e zgjedhjeve te lira dhe te ndershme, si nje hap drejt anetaresimit. Ambasadori i Komisionit Evropian ne vendin tone, Helmut Lohan tha dje gjate konferences "Drejt Evropes", se Shqiperia duhet te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.280Z

De Biazi i kënaqur: Test i suksesshëm

Nga Olsi Tujani Trajneri italian ka vlerësuar pozitivisht paraqitjen e skuadrës së tij duke deklaruar se është zhvilluar një ndeshje e kënaqshme Fitorja ndaj Maltës me rezultatin 2-0 ka lënë të kënaqur edhe teknikun e skuadrës kuqezi. Xhani de Biazi ka vlerësuar pozitivisht miqësoren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.017Z

'Fullani', Ambasadori holandes: Test për drejtësinë shqiptare

Martin De La Beij, ambasadori i Mbretërisë së Holandës në Shqipëri, i ka dhënë fund detyrës në Tiranë për ta vijuar atë si diplomat në Argjentinë. Për këtë ai organizoi një ceremoni, ku mes të ftuarve ishin kolegë diplomatë, ministra dhe qytetarë të Holandës që jetojnë e p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama