Rezultate te kerkimit per termin: +Test

Total: 5855
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:50.643Z

Koreja tjeter test berthamor

Koreja e Veriut ka zhvilluar nje tjeter test berthamor.Lajmi behet i ditur nga mediat vendase pas alarmit te leshuar nga Koreja e Veriut.Pheniani sfidon ne kete menyre edhe nje here komunitetin nderkombetar.Testi i Korese se Veriut ka alarmuar fqinjet ndersa eshte denuar me force edhe nga presidenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.636Z

Test apo Testament?

Share Nga Beqë Cufaj   Para se të vinte për herë të dytë në Kosovë, ku kishte qëndruar në vitet 2000-2001, si shef i atbotë ende Zyrës Amerikane në Prishtinë, ambasadori amerikan Christopher Dell shërbeu për Uashingtonin, në Angolë dhe në Zimbabwe. Pastaj kaloi si zëvendë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.407Z

Test për puç ndaj vlerave opozitare!

Share Nga Mero Baze Ndoqa dje debatin në seancën dëgjimore me Adrian Vishën, në Komisionin e Ligjeve dhe prisja që palët të kishin siklet për atë që bënin. Prisja së pari që Partia Demokratike të vlerësonte faktin që Visha është një avokat i besueshëm dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.935Z

Test i rëndësishëm

Kombëtarja e Shqipërisë ka përfunduar përgatitjet para ndeshjes miqësore kundër Andorrës, e cila do të zhvillohet të mërkurën në stadiumin ‘Qemal Stafa’ në Tiranë, duke filluar nga ora 20:00. Pas fitores në ndeshjen miqësore kundër Malit të Zi (1:0) javën e shkuar, përf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.927Z

Sequi: Zgjedhjet test kyç përinstitucionet, duhen standarde

Të tjera rreth shkrimit VD/ Sequi inspekton punimet e burgut Arvizu: Rotacioni është parim politik Holtkemper: Mos e shisni voten Batelli: Zgjedhjet,test për aktorët politikë që duan BE Shkodër - Në ditën zyrtare kur nis fushata elektorale e zgjedhjeve parlamentare, ambasado

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.479Z

Arvizu Zgjedhjet test per demokracine

Ambasadori Amerikan, Alexander Arvizu në vazhdën e deklaratave që theksojnë se sa të rëndësishme janë këto zgjedhje për Shqipërinë, lëshoi një tjetër deklaratë që vë theksin sërish tek ky proces.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.671Z

Pheniani po përgatitet për një test bërthamor

Koreja e Veriut ka lëvizur një prej raketave me rreze të gjatë të veprimit, për të nisur lansimin e saj gjatë këtij muaji, në një test të bërthamor që ngjalli edhe shqetësimin e ndërkombëtarëve. Pheniani thotë se raketa Unha-3, e cila është në plan të testohet mes datave 12 dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama