Rezultate te kerkimit per termin: +Test

Total: 5855
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.407Z

Test për puç ndaj vlerave opozitare!

Share Nga Mero Baze Ndoqa dje debatin në seancën dëgjimore me Adrian Vishën, në Komisionin e Ligjeve dhe prisja që palët të kishin siklet për atë që bënin. Prisja së pari që Partia Demokratike të vlerësonte faktin që Visha është një avokat i besueshëm dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.935Z

Test i rëndësishëm

Kombëtarja e Shqipërisë ka përfunduar përgatitjet para ndeshjes miqësore kundër Andorrës, e cila do të zhvillohet të mërkurën në stadiumin ‘Qemal Stafa’ në Tiranë, duke filluar nga ora 20:00. Pas fitores në ndeshjen miqësore kundër Malit të Zi (1:0) javën e shkuar, përf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.927Z

Sequi: Zgjedhjet test kyç përinstitucionet, duhen standarde

Të tjera rreth shkrimit VD/ Sequi inspekton punimet e burgut Arvizu: Rotacioni është parim politik Holtkemper: Mos e shisni voten Batelli: Zgjedhjet,test për aktorët politikë që duan BE Shkodër - Në ditën zyrtare kur nis fushata elektorale e zgjedhjeve parlamentare, ambasado

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.479Z

Arvizu Zgjedhjet test per demokracine

Ambasadori Amerikan, Alexander Arvizu në vazhdën e deklaratave që theksojnë se sa të rëndësishme janë këto zgjedhje për Shqipërinë, lëshoi një tjetër deklaratë që vë theksin sërish tek ky proces.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.671Z

Pheniani po përgatitet për një test bërthamor

Koreja e Veriut ka lëvizur një prej raketave me rreze të gjatë të veprimit, për të nisur lansimin e saj gjatë këtij muaji, në një test të bërthamor që ngjalli edhe shqetësimin e ndërkombëtarëve. Pheniani thotë se raketa Unha-3, e cila është në plan të testohet mes datave 12 dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.975Z

Doris Pak: Zgjedhjet, test për demokracinë

Deputetja e Parlamentit Europian, Doris Pak, e cila kryeson një delegacion të europarlamentarëve që vizitoi Kosovën, ka lavdëruar zgjedhjet e djeshme dhe ka shfaqur shpresën se edhe rezultatet e dhe pritjet këtyre zgjedhjeve do të jenë të tilla. "Do të ishte shumë mirë po qe se rezulta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.717Z

Test historie për të marrë shetësinë gjermane

  Test historie për të marrë shetësinë gjermane Kabineti gjerman ka vendosur për futjen e letërnjoftimeve të reja dhe të testit të diskutueshëm të marrjes së shtetësisë. Me këtë test që nga shtatori do të kontrollohen njohuritë mbi Gjermaninë. Letërnjoftimi do të përm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama