Rezultate te kerkimit per termin: +Test

Total: 5855
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.935Z

Test i rëndësishëm

Kombëtarja e Shqipërisë ka përfunduar përgatitjet para ndeshjes miqësore kundër Andorrës, e cila do të zhvillohet të mërkurën në stadiumin ‘Qemal Stafa’ në Tiranë, duke filluar nga ora 20:00. Pas fitores në ndeshjen miqësore kundër Malit të Zi (1:0) javën e shkuar, përf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.927Z

Sequi: Zgjedhjet test kyç përinstitucionet, duhen standarde

Të tjera rreth shkrimit VD/ Sequi inspekton punimet e burgut Arvizu: Rotacioni është parim politik Holtkemper: Mos e shisni voten Batelli: Zgjedhjet,test për aktorët politikë që duan BE Shkodër - Në ditën zyrtare kur nis fushata elektorale e zgjedhjeve parlamentare, ambasado

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.479Z

Arvizu Zgjedhjet test per demokracine

Ambasadori Amerikan, Alexander Arvizu në vazhdën e deklaratave që theksojnë se sa të rëndësishme janë këto zgjedhje për Shqipërinë, lëshoi një tjetër deklaratë që vë theksin sërish tek ky proces.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.671Z

Pheniani po përgatitet për një test bërthamor

Koreja e Veriut ka lëvizur një prej raketave me rreze të gjatë të veprimit, për të nisur lansimin e saj gjatë këtij muaji, në një test të bërthamor që ngjalli edhe shqetësimin e ndërkombëtarëve. Pheniani thotë se raketa Unha-3, e cila është në plan të testohet mes datave 12 dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.975Z

Doris Pak: Zgjedhjet, test për demokracinë

Deputetja e Parlamentit Europian, Doris Pak, e cila kryeson një delegacion të europarlamentarëve që vizitoi Kosovën, ka lavdëruar zgjedhjet e djeshme dhe ka shfaqur shpresën se edhe rezultatet e dhe pritjet këtyre zgjedhjeve do të jenë të tilla. "Do të ishte shumë mirë po qe se rezulta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.717Z

Test historie për të marrë shetësinë gjermane

  Test historie për të marrë shetësinë gjermane Kabineti gjerman ka vendosur për futjen e letërnjoftimeve të reja dhe të testit të diskutueshëm të marrjes së shtetësisë. Me këtë test që nga shtatori do të kontrollohen njohuritë mbi Gjermaninë. Letërnjoftimi do të përm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.176Z

Holtkemper: Zgjedhjet, test që të siguroni institucione të pavarura

TIRANE- Ambasadorja e Gjermanisë në vendin tonë Carola Müller Holtkemper ka deklaruar sot se zgjedhjet e 23 qershorit do jenë një test për politikën shqiptare, për të siguruar institucione të pavarura. “Shqipëria ka bërë përpjekje për integrimin. Erdhët nga komunizmi por progr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama