Rezultate te kerkimit per termin: +Tetova

Total: 1007
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.514Z

Big Mama më femer se kurrë

Flokë e qerpik artificial, grim i rëndë, buzë të kuqe dhe një shikim joshës...Ja ku është një Big Mama siç nuk e keni parë kurrë më heret. Këngëtarja nga Tetova Big Mama, me sa duket është mërzitur nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.875Z

Aksidentohet kryetari i BDI-se Ali Ahmeti

brbrKryetari i Bashkimit Demokratik per Integrim Ali Ahmeti u plagos lehte sot ne nje aksident automobilistik teksa po udhetonte nga Tetova drejt Shkupit Makina ne te cilin ndodhej Ahmeti u perplas me nje shtylle ne nje nga pikat e pageses ne autostraden Shkup-Tetove ndersa drejtuesi i mjetit tento

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.145Z

Oferta e re që Haxhia i bën Kallashit

Transmetuar më 21.12.2015 - 15:19 PUBLICITET Pak kohë më parë u shkruajt se një Haxhi i pasur nga Tetova është dashuruar keq me Kallashin. Haxhia i Tetovës, ende nuk është dorëzuar, ai end

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.966Z

Ky është shqiptari që ishte i gatshëm të luftojë kundër NATO-s për të mbrojtur Serbinë (Video)

"Shiptari që na don", kështu e quajnë mediumet serbe shqiptarin Agim Beqiri nga Tetova, ish reprezentues i Jugosllavisë në sportin e mundjes dhe oficer i Armatës Popullore Jugosllave (APJ). Epitetin e ka merituar që nga lufta në Vukovar, Kroaci kur luftonte për të mbrojtur Serbin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.714Z

Flash: FIFA dhe UEFA të hënën vijnë në Shkup

Nga Reshat Ibrahimi Përfaqësues të FIFA-së dhe UEFA-së të hënën pritet të vijnë në Maqedoni ku do të bisedojnë dhe do të ndjekin nga afër situatën e krijuar kohëve të fundit në Federatën e Futbollit të Maqedonisë (FFM). Fillimisht ata do të takohen me kryesinë e FFM-së, që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.570Z

Inaugurohet shtatorja e Skënderbeut

Sot paradite do të inaugurohet në Peshkopi shtatorja e Gjergj Kastriotit - Skënderbeut. E punuar në bronz prej skulptorit Sadik Spahija, shtatorja është e lartë 3.3 metra, ndërsa është e vendosur në një bazament mermeri 1.5 metra. Puna për realizmin e saj ka nisur rreth një vit më par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.491Z

Mustafi, oferta nga Skandinavia

Pasi ka përfunduar aventurën te klubi nga liga e dytë suedeze Sundsvall, Nuri Mustafi është në kërkim të një klubi të ri. Mesfushori me prejardhje nga Tetova ka bërë të ditur se disa klube kanë shprehur interesim për të. “Interesim për mua kanë shprehur klube nga Suedia, Danim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama