Rezultate te kerkimit per termin: +Tetova

Total: 1007
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.306Z

Irak, humb jeten shqiptari nga Tetova

Nje shqiptar nga Tetova ka humbur jeten ne Irak si pasoje e shperthimit te nje kamioni ne afersi te qytetit Begji, rreth 200 kilometra ne veri te Bagdadit. Lajmin e bejne te ditur mediat ballkanase, sipas te cilave nga shperthimi ka gjetur vdekjen Mersim Ademi. Sipas burimeve, ngjarja tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.402Z

Tetova 2011, hapet panairi i librit

TETOVË- Hapet sot në Tetovë hapet Panairi i Librit “Tetova 2011″, ku do të marrin pjesë dhjetëra shtëpi botuese nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe trevat tjera. Panairi i librit organizohet për të dhjetën herë në Tetovë dhe tanimë ka marrë karakterin e një manifestimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.648Z

Tetova lidhet me Elbasanin

"Tetova ka kontribute të mëdha në çështje të caktuara. Këtu organizohen një sërë aktivitetesh nga sfera të ndryshme, si: ekonomike, kulturore, sportive etj, prandaj bashkëpunimi më intensiv në të ardhmen do të përmirësonte nivelin e organizimeve të këtilla", deklaroi Sejdini, i c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.319Z

Irak, humb jetën i riu nga Tetova

Bagdat - Një i ri nga Tetova që punonte në Bagdat ka humbur jetën pas shpërthimit të një kamioni në kampin Summerall në afërsi të qytetit Begji. Ai është Mersim Ademi, 24 vjeç. Lajmin e ka konfirmuar Kompania Ecolog ku I riu punonte. Në njoftimin për shtyp thuhet se “Me keqardhje t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.406Z

“Tetova 2011″, hapet panairi i librit

Hapet sot në Tetovë hapet Panairi i Librit “Tetova 2011″, ku do të marrin pjesë dhjetëra shtëpi botuese nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe trevat tjera. Panairi i librit organizohet për të dhjetën herë në Tetovë dhe tani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.750Z

A është Tajsoni shqiptar ky trim nga Tetova që grushton policin maqedonas (FOTO + VIDEO)

Ndërsa disa protestues të tjerë filmonin protestën e sotme në Tetovë, një person konfrontohej ballë për ballë me policinë maqedonase. Teksa policët ishin të mbrojtur dhe gjuanin me shkopinj gome ky djalosh i ri shqiptar gjuante me duar duke iu kundërvënë atyre. Mediat shqiptare n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.363Z

Tirana nderon heroin nga Tetova

Homazhe në Tiranë janë mbajtur mbrëmjen e sotme në nder të Beniamin Feratit. Qytetarë kanë ndezur qirinj pranë fotos së Beniamit, të cilin e kanë konsideruar hero. Shqiptari nga Tetova e Maqedonisë, humbi jetën në Zvërnec të Vlorës duke u përpjekur të shpëtojë nga mbytja dy vaj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama