Rezultate te kerkimit per termin: +Thaci +Noaal

Total: 122
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.245Z

Thaci nga Struga Ali Ahmeti ben cfare thote Serbia

Transmetuar me 23042014 - 1243 Kreu i PDSH Menduh Thaci PUBLICITET Maqedoni23 prill 2014 NOAal-Shqiptaret ne Maqedoni ende nuk po gjejne nje emerues te perbashket ne qendrimet e tyre politike Akuzat dhe kunder akuzat mes dy partive kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.604Z

Presidenti Thaci vizite dy ditore ne Shqiperi

Transmetuar me 02102016 - 0754 Prishtine 2 tetor 2016 NOAal- Presidenti i Kosoves Hashim Thaci ne fillim te kesaj jave do te vizitoje zyrtarisht Republiken e Shqiperisebr br Gjate qendrimit te tij ne Shqiperi me 3 dhe 4 tetor te he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.952Z

Thaci terheq rritjen e pagave per Presidencen Kuvendin e Kryeministrine

Transmetuar me 14032014 - 0843 Kryeministri Hashim Thaci Prishtine 14 mars 2014 NOAal- Pas kritikave qe mori nga deputetet ne mbledhjen e djeshme te Kuvendit per rritje te kunderligjshme te pagave kryeministri Hashim Thaci ndermori nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.270Z

Kosove Thaci dhe Mustafa firmosin koalicionin bashkeqeverises

Transmetuar me 08122014 - 1053 Prishtine 8 dhjetor 2014 NOAal- Hashim Thaci i PDK dhe Isa Mustafa i LDK kane firmosur marreveshjen e koalicionit bashkeqeverises ne Kosovebr br Ne fjalen e mbajtur pas nenshkrimit te marreveshjes Thaci tha se ky koalicion b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.237Z

Thaci takon Veselin Shpejtojme hapin drejt integrimit

Transmetuar me 20042016 - 1353 Gjate takimit Thaci- Veseli Prishtine 20 prill 2016 NOAal- Presidenti i Kosoves Hashim Thaci takoi sot kryetarin e Kuvendit Kadri Veselibr br Ky takim vjen ne kuader te takimeve me perfaqesues te insti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.990Z

Zevendeskryeministri Thaci priti ambasadorin e Kuvajtit Najeeb A Al-Bader

Transmetuar me 21092015 - 1245 Zevendeskryeministri Hashim Thaci njeheresh minister i Jashtem i Kosoves sot ka pritur Ambasadorin e Shtetit te Kuvajtit ne Tirane Najeeb A Al-Baderbr br Ambasadorin Najeeb A Al-Bader zevendeskryemini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.078Z

Thaci Parlamenti nuk shperbehet pa u votu Gjykata Speciale

Transmetuar me 20042014 - 1904 Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci Kosove 20 prill 2014 NOAal- Nuk ka shperberje te Parlamentit pa u votuar disa Ligje dhe pa u formuar FAK-u Keshtu ka thene Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci i pyetur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama