Rezultate te kerkimit per termin: +The +Duff

Total: 22
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.338Z

Duff McKagan në Tiranë

Hitet e mirënjohura të bandës “Guns N’Roses” do të vijnë në Tiranë më 1 qershor nga Duff McKagan. Kitaristi dhe këngëtari rock, i njohur në gjithë botën në turin e tij me “Duff McKagan’s Loaded”, për gjithë fansat e muzikës rock do të sjellë në Stadiumin “Qemal Staf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.468Z

Hilary Duff rikthehet me ish-bashkëshortin?

Edhe përse finalizuan divorcin e tyre kohë më parë, sërish Hilary Duff dhe Mike Comrie mendohet se janë kthyer sërish bashkë. Edhe nësë jo, foto e fundit që është publikuar, ku Hilary dhe Mike shfaqen duke ndarë një puthje bashkë, është provë e mjaftueshme që rikthimi i tyre të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.991Z

FOTOT/ Hilary Duff tregon format e saj seksi

Hilary Duff ka vendosur të kalojë disa ditë pushimesh në Hauai. Ajo ka qenë bashkë me të birin, ndërsa i është bashkuar edhe ish-bashkëshorti, që për ironi, vetëm pak ditë më parë zyrtarizoi divorcin nga ajo. Aktorja 28-vjeçare dukej shumë seksi me bikini.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.759Z

Hilary Duff krenare për të birin

Hilary Duff ka drekuar në një restorant të Los Angelos me djalin e saj 1-vjeçar Luca. Ata kanë kaluar një kohë të konsiderueshme së bashku por ato që tërhoqën vëmendjen ishin të qeshurat e tyre. U vu re ishte se aktorja përpiqej gjatë gjithë kohës ta stimulonte për të folur edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.921Z

Hilary Duff fundjavë në New York

Me rritjen e temperaturave gjatë kësaj periudhe aktorja Hilary Duff ka menduar që një fundjavë në pishinat Sag Harbor në New York do të ishte zgjidhja. Si rrallëherë ajo është parë e pashoqëruar nga djali i saj 1 vjeçar Luca ose nga bashkëshorti. Hilary ishte e shoqëruar nga miket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.509Z

Duff McKagan sukses në "Qemal Stafa" prezanton albumin

TIRANE- Ish basisti i grupit Guns N’Roses, Duff McKagan, ka dhënë mbrëmë në stadiumin "Qemas Stafa" koncertin e tij me bandën muzikore Loaded. Grupi “Duff McKagan’s Loaded” ka interpretuar këngë nga albumi i ri si: “Lords of Abaddon”, “Executioner&rs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.509Z

Hilary Duff i rikthehet muzikës pas 7 vjetësh

Prej kohësh ish ylli i Disney dhe këngëtarja Hilary Duff nuk ka publikuar këngë të saj. Pasi pati një kohë të vështirë pas divorcit me burrin e saj dhe përkujdesjes për djalin 2 vjeçar këngëtarja tashmë ka lancuar këngën e saj më të re Chasing the Sun. 22 vjeçarja ka performuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama