Rezultate te kerkimit per termin: +The +Modern +Family

Total: 54
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.329Z

Trupi mahnitës i Ariel Winter

Ariel Winter njihet për rolin e vajzës studioze në serialin e ABC, Modern Family. Aktorja ka treguar se në jetën reale është shumë larg personazhit të saj, teksa është fotografuar në Bahamas javën e kaluar. 18 vjeçarja e veshur me bikini të bardha ka treguar format e mrekullueshme tru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.560Z

The right to live in liberty and in freedom

Albanian law protects human rights, and that includes the right to live in liberty and in freedom, regardless of sexual orientacion By John L. Withers, II U.S. Ambassador - Albania It is a great privilege for me to be here in the historic city of Lezhë. It is a great privilege to be o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.985Z

Sofia Vergana ka gjoksin më të bukur në botë

 Aktorja Sara Hyland, thote se i pelqen shume gjoksi i bashke-aktores se saj ne filmin "Out of the Modern Family" Sofia Vergara. Hyland, tha se impresionohet nga format trupore te Vergara. E pyetur se me cilin, yll te ‘Out of the Modern Family’ ishte me e lidhur dhe pse,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.729Z

Forbes publikon artistet televizive më të paguara për 2015-ën IFOTO

Transmetuar më 16.09.2015 - 20:11 Vendi i parë dhe duket i merituar në klasifikimin e Forbes, për dy aktoret Sofia Vengara dhe Kaley Cuoco-Sweeting, artistet televizive më të paguara në botë për vitin 2015. Të dyja kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.940Z

Roma në tablo pikture e vitit 1939 shitet për 35.4 milion euro

Në ankandet e pikturës këtë herë vjen një tjetër kryevepër botërore, e cila  ka arritur shifra marramendëse. Kryevepra e Jozeph Mallord William Turner e realizuar në vitin 1939, që pasqyron një pamje të Romës, është shitur për 35.4 milionë euro në një ankand në Londër, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.090Z

Fituesit e edicionit të 66-të të çmimeve ”Emmy Awards”

LOS ANGELES- Edicioni i 66-të i çmimeve Emmy Awards, “Oscar” nga televizioni amerikan, u zhvillua dje në Los Axheles. Më poshtë zbuloni cilët janë disa prej fituesit krysorë. - Seriali më i mirë dramatik: “Breaking Bad” - Seriali më i mirë komik: “Modern f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.695Z

Kjo është shtëpia më e mirë në botë

Besojeni ose jo, kjo është shtëpia më e mirë në botë. Disa thonë se ajo ngjan si një bunker lufte, por kjo banesë me tre dhoma gjumi në Britani është shpallur nga arkitektët si shtëpia më e mirë në botë. Shtëpia është në pronësi të milionerit Mike Spink, që ka paguar 6.7 m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama