Rezultate te kerkimit per termin: +The +Modern +Family

Total: 54
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.985Z

Sofia Vergana ka gjoksin më të bukur në botë

 Aktorja Sara Hyland, thote se i pelqen shume gjoksi i bashke-aktores se saj ne filmin "Out of the Modern Family" Sofia Vergara. Hyland, tha se impresionohet nga format trupore te Vergara. E pyetur se me cilin, yll te ‘Out of the Modern Family’ ishte me e lidhur dhe pse,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.729Z

Forbes publikon artistet televizive më të paguara për 2015-ën IFOTO

Transmetuar më 16.09.2015 - 20:11 Vendi i parë dhe duket i merituar në klasifikimin e Forbes, për dy aktoret Sofia Vengara dhe Kaley Cuoco-Sweeting, artistet televizive më të paguara në botë për vitin 2015. Të dyja kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.940Z

Roma në tablo pikture e vitit 1939 shitet për 35.4 milion euro

Në ankandet e pikturës këtë herë vjen një tjetër kryevepër botërore, e cila  ka arritur shifra marramendëse. Kryevepra e Jozeph Mallord William Turner e realizuar në vitin 1939, që pasqyron një pamje të Romës, është shitur për 35.4 milionë euro në një ankand në Londër, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.090Z

Fituesit e edicionit të 66-të të çmimeve ”Emmy Awards”

LOS ANGELES- Edicioni i 66-të i çmimeve Emmy Awards, “Oscar” nga televizioni amerikan, u zhvillua dje në Los Axheles. Më poshtë zbuloni cilët janë disa prej fituesit krysorë. - Seriali më i mirë dramatik: “Breaking Bad” - Seriali më i mirë komik: “Modern f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.695Z

Kjo është shtëpia më e mirë në botë

Besojeni ose jo, kjo është shtëpia më e mirë në botë. Disa thonë se ajo ngjan si një bunker lufte, por kjo banesë me tre dhoma gjumi në Britani është shpallur nga arkitektët si shtëpia më e mirë në botë. Shtëpia është në pronësi të milionerit Mike Spink, që ka paguar 6.7 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.089Z

Fituesit e edicionit të 66-të të çmimeve ”Emmy Awards”

LOS ANGELES- Edicioni i 66-të i çmimeve Emmy Awards, “Oscar” nga televizioni amerikan, u zhvillua dje në Los Axheles. Më poshtë zbuloni cilët janë disa prej fituesit krysorë. - Seriali më i mirë dramatik: “Breaking Bad&r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.762Z

Woody Allen fiton çmimin Writers Guild

Regjisori i njohur Woody Allen ka fituar çmimin për skenar origjinal në Writer's Guild awards për komedinë e tij romantike ‘Midnight in Paris’.Çmimi për skenarin më të mirë të adaptuar shkoi te Alexander Payne, Nat Faxon dhe Jim Rash për ‘The Descendants’.Shpërblimet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama