Rezultate te kerkimit per termin: +The +Modern +Family

Total: 54
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.090Z

Fituesit e edicionit të 66-të të çmimeve ”Emmy Awards”

LOS ANGELES- Edicioni i 66-të i çmimeve Emmy Awards, “Oscar” nga televizioni amerikan, u zhvillua dje në Los Axheles. Më poshtë zbuloni cilët janë disa prej fituesit krysorë. - Seriali më i mirë dramatik: “Breaking Bad” - Seriali më i mirë komik: “Modern f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.695Z

Kjo është shtëpia më e mirë në botë

Besojeni ose jo, kjo është shtëpia më e mirë në botë. Disa thonë se ajo ngjan si një bunker lufte, por kjo banesë me tre dhoma gjumi në Britani është shpallur nga arkitektët si shtëpia më e mirë në botë. Shtëpia është në pronësi të milionerit Mike Spink, që ka paguar 6.7 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.089Z

Fituesit e edicionit të 66-të të çmimeve ”Emmy Awards”

LOS ANGELES- Edicioni i 66-të i çmimeve Emmy Awards, “Oscar” nga televizioni amerikan, u zhvillua dje në Los Axheles. Më poshtë zbuloni cilët janë disa prej fituesit krysorë. - Seriali më i mirë dramatik: “Breaking Bad&r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.762Z

Woody Allen fiton çmimin Writers Guild

Regjisori i njohur Woody Allen ka fituar çmimin për skenar origjinal në Writer's Guild awards për komedinë e tij romantike ‘Midnight in Paris’.Çmimi për skenarin më të mirë të adaptuar shkoi te Alexander Payne, Nat Faxon dhe Jim Rash për ‘The Descendants’.Shpërblimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.659Z

Dalin fotot e papublikuara të Sofia Vergara në dasmën e gjimnazit

Transmetuar më 31.12.2014 - 16:18 Fotografitë e dasmës së Sofia Vergara me dashurinë e saj të gjimnazit janë publikuar për herë të parë dhe mesa duket aktorja nuk ka ndryshuar shumë. Protagonistja e "The Modern Family

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.110Z

Naledi Homo, shkencëtarët zbulojnë një specie të re njeriu në Afrikë

Një specie e re e njeriut është identifikuar nga kockat e fosilizuara të të paktën 15 personave, të cilët ishin të varrosur ritualisht thellë nën tokë në një shpellë të Afrikës së Jugut mijëra e mijëra vjet më parë. Kjo specie e re e zbuluar ka ngjashmëri anatomike me njer�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.506Z

Edicioni i 65 i mimeve Emmy Breaking bad shpallet seriali me i mire

Në Los Angeles të SHBA është zhvilluar edicioni i 65 i ndarjes së cmimeve Emmy. Seriali “Breaking Bad” ka fituar çmimin kryesor si seriali më i mirë i zhanrit dramë, për herë të parë. Çmimin për komedin&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama