Rezultate te kerkimit per termin: +The +Shallows

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.376Z

FOTO/ Shanina është shumë e nxehtë

Bukuroshja australiane Shanina Shaik po shijon pushimet në plazhe ekzotike, duke treguar edhe bukurinë e saj të hatashme. Shanina është një ndër ëngjëjt e Victoria’s Secret dhe në fotot e fundit ajo duket tepër seksi. 24 vjeçarja ka postuar foto nga “arratisja e saj”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.855Z

FOTOT/ Tulisa rikthehet me një set fotosh të nxehta

Pas telasheve ligjore, Tulisa Contostavlos është rikthyer për mirë. Bukuroshja 26- vjeçare ka pozuar me një bikini të bardhë në Bermuda. Ajo do jetë pjesë e X Factor këtë vit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.736Z

Femra kujdes, Ronaldo do ju trullosë

Me rastin e Ditës së Babait, Cristiano Ronaldo provoi se është një prind i devotshëm. Ai u fotografua në plazh në Bahamas, me të birin, Cristiano Jr.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.341Z

FOTOT/ Një përshëndetje e nxehtë nga Shanina

Shanina Shayk ka vendosur që ta kalojë na Bahamas Krishtlindjen. Me këtë rast, modelja 24-vjeçare ka postuar disa foto të nxehta për fansat e saj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.817Z

Beyonce, një klip me skena hot bashkë me Jay Z (FOTO)

Beyonce tronditi tregun e muzikës pak ditë më parë, pasi në mënyrë të papritur hodhi në qarkullim albumin e saj të radhës me 17 këngë, 14 prej të cilave shoqërohen me videoklipe. Pikërisht në njërin prej tyre, atë të këngës “Drunk in Love”, Beyonce shfaqet në di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.940Z

FOTOT/ 66-vjeçari Duncan tregon super të dashurën 30 vjet më të re

Duncan Bannatyne, 66 vjeç, ka vendosur të kalojë disa ditë në plazh me të dashurën e tij 35-vjeçare, Nigora Ëhitehorn. Duncan, pavarësisht viteve, duket në formë të mirë. Një e dashur e tillë, natyrisht që të rinon!  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.119Z

FOTOT/ Alessandra tregon format e saj super seksi

Ajo është një nga modelet më të njohura në botë. Dhe, jo më kot. Këtë gjë 35-vjeçare Alessandra Ambrosio e ka treguar ndërsa është duke pushuar në Brazil.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama