Rezultate te kerkimit per termin: +Thirrje

Meta: total 1000 / total_found 78429 / time 0.031 / keyword[0] thirrje / docs[0] 78429 / hits[0] 102734 /
Maskat hedhin shashka drejt policisë
  • 2019-03-21

Maskat hedhin shashka drejt policisë

Nisin përplasjet mes policisë dhe protestuesve.  Protestuesit po tentojnë që të çajnë kordonin e parë të policisë, së instaluar përpara godinës së Parlamentit. Ndërkohë, pak metra më tutje, ndodhen efektivët e forcave speciale. Qytetarët hedhin vazhdimisht tymuese, fishekë zjarr

Opozita tek Policia Tiranë, Kryemadhi: Ultimatum të lirojnë djemtë
  • 2019-03-21

Opozita tek Policia Tiranë, Kryemadhi: Ultimatum të lirojnë djemtë

Kanë lënë ambientet para Parlamentit për tiu drejtuar Drejtorisë së Policisë Tiranë. Ish-deputetë të opozitës dhe mbështetës të tyre pas afro tre orë e gjysmë protestë, kanë vendosur që të marshojnë drejt policisë së kryeqytetit. Gjithçka pas thirrjes së ish-deputetit demokr

Shqipëri-Turqi, publikohen masat për sfidën e Loro Boriçit
  • 2019-03-21

Shqipëri-Turqi, publikohen masat për sfidën e Loro Boriçit

Policia e Shtetit ka shpallur këtë të enjte masat teknike dhe organizative, në bashkëpunim të ngushtë me Drejtorinë Vendore të Policisë së Shkodrës, për të garantuar rendin dhe sigurinë publike, para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes mes përfaqësueseve të Shqipërisë dhe Tu

Astiri, banorët: Na ka rrethuar policia! Basha: Terror nga bisha e plagosur!
  • 2019-03-20

Astiri, banorët: Na ka rrethuar policia! Basha: Terror nga bisha e plagosur!

Sot protesta e banorëve të Astirit kundër projektit të Unazës së Madhe të Tiranës ka hyrë në ditën e 136, por çuditërisht ka zgjatur më shumë sesa herët e tjera, pasi sipas banorëve policia ka ushtruar terror ndaj tyre. Duket se për rreth 4 orë forca të shumta të policisë kanë

Lleshaj takim në Krujë, në fokus: Lufta ndaj kanabisit
  • 2019-03-20

Lleshaj takim në Krujë, në fokus: Lufta ndaj kanabisit

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi një takim me përfaqësues të pushtetit vendor të Krujës, drejtues të strukturave të Policisë, autoritete të mjedisit dhe Inspektorate të tjera në Qark. Në fokus të takimit ishin çështje të sigurisë, mbrojtja mjedisore dhe lufta kundër

No Pic available
  • 2019-03-19

Lokalet 2019/ Opozita bojkoton, KQZ do të regjistrojë nesër 4 parti politike

Nesër në orën 10:30, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet për të vazhduar me punimet e përcaktuara në rendin e ditës, që parashikon shqyrtimin e projektvendimeve për regjistrimin e katër partive të reja për zgjedhjet vendore të 30 qershorit. PARTITË QË DO REGJISTROHEN NGA

TRI ANËT QESHARAKE TË PROTESTËS
  • 2019-03-18

TRI ANËT QESHARAKE TË PROTESTËS

Nga: Ilir YZEIRI Ka një postulat të njohur që karakterizon epokat e mëdha dhe perandoritë, gjithashtu. Nga pikëpamja e tonit, rrëfimi për to nis me tragjedinë, vijon me dramën dhe përfundon me komedinë. Shkencëtarët thonë se edhe jeta e njeriut, nëse do të vështrohet si një ngjarj