Rezultate te kerkimit per termin: +Thirrje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.980Z

Pranoni thirrje me IPKO, fitoni impulse

Një thirrje e pranuar nga një mik apo familjar që jeton jashtë Kosovës, vlen më shumë për çdo përdorues të telefonisë mobile IPKO, pasi që ky operator mobil e shpërblen çdo konsumator të rrjetit të saj me minuta falas për çdo thirrje të pranuar nga jashtë. Duke filluar nga 26

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.917Z

Topi thirrje per qetesi

Zyra e shtypit e Presidencës së Republikës sapo ka publikuar një deklaratë të Presidentit të Republikës, Bamir Topi për situatën. Presidenti, thuhet në këtë deklaratë, po ndjek me shqetësim të jashtëza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.718Z

SHBA thirrje shqiptareve Mbushni rrjetet sociale me thirrje per reformen

Transmetuar me 27062016 - 1740 Thirrja publike e zLu qe me poshte gjendet e plote vjen pak ore pasi disa kongresmene amerikane jane drejtuar me nje thirrje publike qe ne Shqiperi reforma ne drejtesi te votohet vetem nese ehste permbushur plotesisht rekomand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.907Z

Min.Brendshme thirrje qytetarëve: Tërhiqni kartat

Ministria e Brendshme i bën thirrje qytetarëve të tërheqin letërnjoftimet elektronike, pavarësisht problemeve me aplikimet në disa rrethe të vendit. Sipas zëdhënësit të kësaj ministrie procesi është përhapur tashmë në të gjithë territorin. TIRANE- Pavarësisht problemeve me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.190Z

Gjirokastër, Topi thirrje partive për dialog

Gjirokastër- Presidenti Bamir Topi gjatë vizitës dy ditore që po zhvillon në qytetin e Gjirokastrës bëri thirrje për tolerancë mes pushtetit qendror dhe atij lokal. Ai zhvilloi një takim me kryetarin e bashksië së qytetit Bashkim Binen, ku dhe deklaroi se të dy pushtetët duhet të ruaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.319Z

Ngjela thirrje per revolta popullore

Kryetari i Partise per Ligj dhe Drejtesi Spartak Ngjela beri thirrje dje per revolta popullore deri ne rrezimin e qeverise. Ai deklaroi se populli po behet gati per protesta. Sipas tij nje grup deputetesh te opozites i bene nje oferte shumices per transparencen e zgjedhjeve. Kryeministri Berisha ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.849Z

Obama thirrje republikaneve

Presidenti amerikan Barak Obama do t’i drejtohet kete jave publikut amerikan per paketen e stimujve, permes nje fjalimi drejtuar vendit. Sot ai shkon ne Elkhart te shtetit te Indianes, ku do te flase ne nje takim ne qendren e qytetit. Po sot, Presidenti kthehet ne Shtepine e Bardhe, ku do te mbaje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama