Rezultate te kerkimit per termin: +Thompson

Total: 335
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.758Z

Sexgate Angli 13 futbolliste seks me Jennifer Thompson

Nuk kane te ndalur skandalet seksuale te futbollisteve ne Angli ku Wayne Rooney eshte personi qe po shigjetohet nga te gjitha anet por shume shpejt pritet nje furtune e vertete ne te gjithe Premier League-n. Pas deshmise se Jennifer Thompson e cila rrefeu se ka shkuar me sulmuesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.251Z

Khole Kardashian publikon video duke puthur Tristan Thompson

Harroni të ktheni statusin tuaj në Facebook “In relationship”- sot gjithçka ndodh në snapchat. Dhe Khloe Kardashian e beri romancën e saj publike një ndër më modernet këtë të shtunë – një video e hedhur në Snapchat nga vetë ajo duke shpërndarë një puthje të zgjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.173Z

Pikëpyetjet e DJ Thompson

"Luhet ‘house‘ në Tiranë?! Marrin ndopak vesh nga moda këta qytetarët e vendit s‘di se ku?" Po t‘i dëgjoja vetë këto pyetje, sigurisht që nuk do të kisha arritur të përmbaja zemërimin për injorancën e një amerikani, francezi, apo pse jo dhe një italiani. Njerëz që kur na ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.581Z

Jenny Thompson tërheq vëmendjen në Dubai

Ajo po përgatitet për të lançuar veten në edicionin e gjashtë të reality show Ex On The Beach. Nuk është çudi që Jenny Thompson është shfaqur tepër konfidente teksa është fotografuar në një plazh të Dubait. Bukuroshja 26 vjeçare u sigurua që të gjithë sytë ishin tek ajo, ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.226Z

Vetëvritet aktori Lee Thompson

Ndarja nga jeta e aktorit 29-vjeçar Lee Thompson Young ka qenë lajmi që ka tronditur jo vetëm Hollywoodin, por të gjithë botën. Mësohet se Lee ishte përgjegjësi për ngjarjen e ndodhur. Aktori kreu një vetvrasje në shtëpinë e tij në Los Angelos pranë Hollywoodit gjatë ditës së dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.957Z

Lidhja e Khloe Kardashian me Tristan Thompson, serioze

Khloe Kardashian po jeton një jetë përrallash! Edhe përse në mënyrë të papritur, më në fund dashuria trokiti edhe në derën e saj për herë të parë që nga ndarja me Lamar Odom, vitin 2013. Kardashian e ka marrë me seriozitet lidhjen me Tristan Thompson, të cili i ka shprehur dashuri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.642Z

Jenny Thompson në qendër të vëmendjes në Manchester

Ajo pritet të bëjë një dalje publike shpërthyese në 2017 në Ex On The Beach. Jenny Thompson u sigurua që edhe mbëmjen e së mërkurës të ishte në qëndër të vëmendjes teksa është fotografuar në Manchester. Ylli 26 vjeçar i reality show ka shfaqur trupin e saj në formë, e veshur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama