Rezultate te kerkimit per termin: +Thompson

Total: 335
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.702Z

Luani Krasniqi kundër Tony Thompson

- Përballja që do të zhvillohet më 14 korrik në Hamburg do të jetë "luftë eliminatore", që do të thotë se fituesi do të ketë të drejtën të luftojë për titullin e kampionit të botës në versionin WBO Tashmë është zyrtare, Luan Krasniqi ka mësuar emrin e kundërshtarit të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.112Z

Emma Thompson ne Men in Black III

Emma Thompson eshte ne bisedime per te interpretuar ne filmin e trete te serise Men in Black qe do te drejtohet nga Barry Sonnenfeld dhe ka serish si protagoniste Will Smith e Tommy Lee Jones. Nje pjese e mire e historise kthehet ne kohe deri ne 1969-en dhe shikon Josh Brolin ne rolin e T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.477Z

Thompson n tapetin e kuq me nj derr

Emma Thompson ka si shoqërues një derr në parakalimin tradicional mbi tapetin e kuq, ceremoni organizuar me rastin e premierës së cdo filmi hollivudian. Thompson ishte në Londër në shfaqjen e parë të filmit "Dado Matilda dhe i Madhi Botto".Nuk dihet nëse derri ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.628Z

Emma Thompson, do të pushojë për një vit

Emma Thompson vuan nga depresioni dhe ka vendosur të marrë një vit pushim. “Puna me kërkon një përfshirje të madhe emotive”, ka shpjeguar aktorja dhe skenografja e çmimit Oscar me filmin Hollywood Reporter.Ajo ka pranuar se vuan me raste nga depresioni. Thompson, ylli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.629Z

Emma Thompson në pushim për shkak të depresionit

Los Angeles, 7 gusht - Emma Thompson vuan nga depresioni dhe ka vendosur të marrë një vit pushim.“Puna me kërkon një përfshirje të madhe emotive”, ka shpjeguar aktorja dhe skenografja e çmimit Oscar me filmin Hollywood Reporter.Ajo ka pranuar se vuan me raste nga depresioni.Thomp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.414Z

Kryeministri Berisha takon artisten e mirënjohur angleze Emma Thompson

Kryeministri Berisha pati sot, në Davos, një takim me skenaristen, regjisoren dhe producenten e mirënjohur angleze, Emma Thompson.   Në këtë takim, zonja Thompson i shprehu Kryeministrit Berisha admirimin e saj për vendin tone me pasuri të mëdha natyrore, kulturore dhe ekonomike, si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.342Z

Patricia Thompson: Bija e fshehtë e një dashurie

Ndahet nga jeta vajza e vetme e Vladimir Majakovskit, Patricia Thompson. Ekzistenca e saj u bë e ditur në vitin 1991, kur u zbulua lidhja e fshehtë e poetit me emigranten Elli Jones, më 1925, në SHBA Patricia Thompson, e njohur edhe si Jelena Vladimirovna Majakovskaja, vajza e poetit të madh r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama