Rezultate te kerkimit per termin: +Thompson

Total: 335
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.726Z

Dy vetura shkëmbejnë zjarr në mes të autostradës, e pëson një grua (Video)

Një grua e pafajshme ka gjetur vdekjen, ndërsa gjashtë fëmijët që ishin në veturë me të janë dërguar në spital, pasi vetura e tyre është aksidentuar gjatë përpjekjeve për t’iu shmangur të shtënave me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.047Z

Stafi i BBC-se ne greve 48-oreshe

Unionit Kombetar te Gazetareve i cili ka 4 100 anetare ne BBC votoi per propozimin final te korporates lidhur me pensionet. Greva e ardhshme parashikohet te mbahet me 15 dhe 16 nentor.Drejtori i pergjithshem i BBC-se Mark Thompson theksoi se greva nuk do te shkurtoje deficitin./Start/F.Prroni/

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.929Z

Një ndodhi me radion BBC dhe një paralele me Tiranën

Lajmi që dominon faqet e para të gazetave të djeshme britanike është ai për largimin nga puna të një prezantuesi të radios të BBC-së, i cili nxiti mijëra ankesa, pasi kishte bërë telefonata fyese seksuale në një transmetim. Prezantuesi në fjalë, Russel Brand, ka kërkuar falje për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.728Z

Khloe Kardashian nuk do të kthehet me Lamar Odom

Lamar Odom dha një intervistë ku u shpreh se dëshiron që të kthehet sërish me Khloe Kardashian, edhe përse divorci i tyre sapo u finalizua. Por në fakt, Khloe është tepër e lumtur në krahët e Tristan Thompson, basketbollistit që qëndron prej disa muajsh përkrahë saj. Khloe po planif

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.646Z

Sekreti i madh i Merle Oberon

Konsiderohet si njëra prej protagonisteve të ‘epokës së artë’ të Hollywood-it dukë u bërë e famshme sidomos me rolin e saj dhe me puthjen e Laurence Olivier në filmin “Wuthering Heights”. Ikona e bukurisë holli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.269Z

BBC do shkurtoje 2 mije vende pune

BBC po planifikon të shkurtojë 2 mijë vende pune dhe të riformatojë planin e saj televiziv në mënyrë që të shkurtojë me 20 për qind shpenzimet në pesë vitet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.911Z

Ja kush është panda gjigande më e adhuruar në botë

Në kopshtin zoologjik kombëtar të Uashingtonit, panda Bei Bei ka bërë daljen e saj të parë përpara publikut, duke u ndjekur me interes nga fansat e saj nga e gjithë bota. Pothaujse 5 muajshe, panda Bei bei, që nënkupton thesar i pacmuar në gjuhën mandarin, është trajtuar si jë yll i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama