Rezultate te kerkimit per termin: +Thompson

Total: 335
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.477Z

Thompson n tapetin e kuq me nj derr

Emma Thompson ka si shoqërues një derr në parakalimin tradicional mbi tapetin e kuq, ceremoni organizuar me rastin e premierës së cdo filmi hollivudian. Thompson ishte në Londër në shfaqjen e parë të filmit "Dado Matilda dhe i Madhi Botto".Nuk dihet nëse derri ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.628Z

Emma Thompson, do të pushojë për një vit

Emma Thompson vuan nga depresioni dhe ka vendosur të marrë një vit pushim. “Puna me kërkon një përfshirje të madhe emotive”, ka shpjeguar aktorja dhe skenografja e çmimit Oscar me filmin Hollywood Reporter.Ajo ka pranuar se vuan me raste nga depresioni. Thompson, ylli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.629Z

Emma Thompson në pushim për shkak të depresionit

Los Angeles, 7 gusht - Emma Thompson vuan nga depresioni dhe ka vendosur të marrë një vit pushim.“Puna me kërkon një përfshirje të madhe emotive”, ka shpjeguar aktorja dhe skenografja e çmimit Oscar me filmin Hollywood Reporter.Ajo ka pranuar se vuan me raste nga depresioni.Thomp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.414Z

Kryeministri Berisha takon artisten e mirënjohur angleze Emma Thompson

Kryeministri Berisha pati sot, në Davos, një takim me skenaristen, regjisoren dhe producenten e mirënjohur angleze, Emma Thompson.   Në këtë takim, zonja Thompson i shprehu Kryeministrit Berisha admirimin e saj për vendin tone me pasuri të mëdha natyrore, kulturore dhe ekonomike, si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.342Z

Patricia Thompson: Bija e fshehtë e një dashurie

Ndahet nga jeta vajza e vetme e Vladimir Majakovskit, Patricia Thompson. Ekzistenca e saj u bë e ditur në vitin 1991, kur u zbulua lidhja e fshehtë e poetit me emigranten Elli Jones, më 1925, në SHBA Patricia Thompson, e njohur edhe si Jelena Vladimirovna Majakovskaja, vajza e poetit të madh r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.135Z

Sport NBA Thompson nënshkruan për pesë vjet me Cleveland për 82 milionë dollarë

TIRANE, 22 Tetor /ATSH-AFP/. - Cleveland Cavaliers kane finalizuar transferten e Tristan Thompson, i cili nenshkroi te merkuren, gjashte dite para nisjes se sezonit 2015-16, nje kontrate per 5 vjet ne vleren e 82 milionë dollarëve. "Eshte nje kontrate e gjate, qe kerkon shume pune, por tashme une

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.942Z

Trupi i tonifikuar i Louise Thompson

Ajo ngriti temperaturat në Instagram me fotot e saj në Sri Lanka. Louise Thompson nuk është mjaftuar me kaq. Menjëherë pasi është kthyer në Angli, ylli i Made In Chelsea ka publikuar një foto me bikini ku shfaqet tepër e tonifikuar. /Oranews.tv/ Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama