Rezultate te kerkimit per termin: +Thompson

Total: 335
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.629Z

Emma Thompson në pushim për shkak të depresionit

Los Angeles, 7 gusht - Emma Thompson vuan nga depresioni dhe ka vendosur të marrë një vit pushim.“Puna me kërkon një përfshirje të madhe emotive”, ka shpjeguar aktorja dhe skenografja e çmimit Oscar me filmin Hollywood Reporter.Ajo ka pranuar se vuan me raste nga depresioni.Thomp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:47.414Z

Kryeministri Berisha takon artisten e mirënjohur angleze Emma Thompson

Kryeministri Berisha pati sot, në Davos, një takim me skenaristen, regjisoren dhe producenten e mirënjohur angleze, Emma Thompson.   Në këtë takim, zonja Thompson i shprehu Kryeministrit Berisha admirimin e saj për vendin tone me pasuri të mëdha natyrore, kulturore dhe ekonomike, si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.342Z

Patricia Thompson: Bija e fshehtë e një dashurie

Ndahet nga jeta vajza e vetme e Vladimir Majakovskit, Patricia Thompson. Ekzistenca e saj u bë e ditur në vitin 1991, kur u zbulua lidhja e fshehtë e poetit me emigranten Elli Jones, më 1925, në SHBA Patricia Thompson, e njohur edhe si Jelena Vladimirovna Majakovskaja, vajza e poetit të madh r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.135Z

Sport NBA Thompson nënshkruan për pesë vjet me Cleveland për 82 milionë dollarë

TIRANE, 22 Tetor /ATSH-AFP/. - Cleveland Cavaliers kane finalizuar transferten e Tristan Thompson, i cili nenshkroi te merkuren, gjashte dite para nisjes se sezonit 2015-16, nje kontrate per 5 vjet ne vleren e 82 milionë dollarëve. "Eshte nje kontrate e gjate, qe kerkon shume pune, por tashme une

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.942Z

Trupi i tonifikuar i Louise Thompson

Ajo ngriti temperaturat në Instagram me fotot e saj në Sri Lanka. Louise Thompson nuk është mjaftuar me kaq. Menjëherë pasi është kthyer në Angli, ylli i Made In Chelsea ka publikuar një foto me bikini ku shfaqet tepër e tonifikuar. /Oranews.tv/ Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.709Z

Krasniqi: “Thompson më i fortë se Briggs e Ibragimov”

Luan Krasniqi ka ndjekur me vëmendje përballjen mes Shannon Briggs dhe Sultan Ibragimov për titullin e kampionit të botës në versionin WBO, titull të cilin e kërkon edhe vetë, por ka deklaruar se më e vështirë do të jetë përballja ndaj amerikanit Tony Thompson sesa kundër kampionit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.758Z

Sexgate Angli 13 futbolliste seks me Jennifer Thompson

Nuk kane te ndalur skandalet seksuale te futbollisteve ne Angli ku Wayne Rooney eshte personi qe po shigjetohet nga te gjitha anet por shume shpejt pritet nje furtune e vertete ne te gjithe Premier League-n. Pas deshmise se Jennifer Thompson e cila rrefeu se ka shkuar me sulmuesi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama