Rezultate te kerkimit per termin: +Thompson

Total: 335
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.342Z

Patricia Thompson: Bija e fshehtë e një dashurie

Ndahet nga jeta vajza e vetme e Vladimir Majakovskit, Patricia Thompson. Ekzistenca e saj u bë e ditur në vitin 1991, kur u zbulua lidhja e fshehtë e poetit me emigranten Elli Jones, më 1925, në SHBA Patricia Thompson, e njohur edhe si Jelena Vladimirovna Majakovskaja, vajza e poetit të madh r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.135Z

Sport NBA Thompson nënshkruan për pesë vjet me Cleveland për 82 milionë dollarë

TIRANE, 22 Tetor /ATSH-AFP/. - Cleveland Cavaliers kane finalizuar transferten e Tristan Thompson, i cili nenshkroi te merkuren, gjashte dite para nisjes se sezonit 2015-16, nje kontrate per 5 vjet ne vleren e 82 milionë dollarëve. "Eshte nje kontrate e gjate, qe kerkon shume pune, por tashme une

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.942Z

Trupi i tonifikuar i Louise Thompson

Ajo ngriti temperaturat në Instagram me fotot e saj në Sri Lanka. Louise Thompson nuk është mjaftuar me kaq. Menjëherë pasi është kthyer në Angli, ylli i Made In Chelsea ka publikuar një foto me bikini ku shfaqet tepër e tonifikuar. /Oranews.tv/ Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.709Z

Krasniqi: “Thompson më i fortë se Briggs e Ibragimov”

Luan Krasniqi ka ndjekur me vëmendje përballjen mes Shannon Briggs dhe Sultan Ibragimov për titullin e kampionit të botës në versionin WBO, titull të cilin e kërkon edhe vetë, por ka deklaruar se më e vështirë do të jetë përballja ndaj amerikanit Tony Thompson sesa kundër kampionit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.758Z

Sexgate Angli 13 futbolliste seks me Jennifer Thompson

Nuk kane te ndalur skandalet seksuale te futbollisteve ne Angli ku Wayne Rooney eshte personi qe po shigjetohet nga te gjitha anet por shume shpejt pritet nje furtune e vertete ne te gjithe Premier League-n. Pas deshmise se Jennifer Thompson e cila rrefeu se ka shkuar me sulmuesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.251Z

Khole Kardashian publikon video duke puthur Tristan Thompson

Harroni të ktheni statusin tuaj në Facebook “In relationship”- sot gjithçka ndodh në snapchat. Dhe Khloe Kardashian e beri romancën e saj publike një ndër më modernet këtë të shtunë – një video e hedhur në Snapchat nga vetë ajo duke shpërndarë një puthje të zgjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.173Z

Pikëpyetjet e DJ Thompson

"Luhet ‘house‘ në Tiranë?! Marrin ndopak vesh nga moda këta qytetarët e vendit s‘di se ku?" Po t‘i dëgjoja vetë këto pyetje, sigurisht që nuk do të kisha arritur të përmbaja zemërimin për injorancën e një amerikani, francezi, apo pse jo dhe një italiani. Njerëz që kur na ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama