Rezultate te kerkimit per termin: +Tiran

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.427Z

Tyga arrin në Tiranë

Reperi për të cilin kohëve të fundit është folur që do ta mbaj një koncert në Shqipëri, më në fund ka arritur në kryeqytetin shqiptar të Tiranës . Ai është i njohur për stilin e tij unik, dhe është nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.795Z

Tiranë, organizoi vrasjenpolicia arreston Ylber Garubin

Të tjera rreth shkrimit Tiranë, parandalohet vrasja e truprojes së një lokali nate Tiranë, organizoi vrasjen policia arreston Ylber Garubin  Policia e Tiranës ka ekzekutuar vendimin 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Bateristi i Deep Purple n Tiran

ArtKontakt dhe Charls Entertainment jan 'arkitektt' e nj nate shum speciale rock-u n Tiran, me Ian Paice- bateristin themeluesin e grupit Deep Purple dhe Matt Filippini Band nga Italia. Do t jet nata e dymbdhjet e prillit, kur Ian Paice, bashk me grupin italian t rock-ut do t luajn muzikn e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.701Z

Tiranë, takim Arvizu-Sequi-Wolfarth

Kryetari i OSBE-së në Tiranë, Eugen Wolfarth, u takua rreth orës dhjetë të së dielës me ambasadorët e akredituar në Tiranë. Takimi i Wolfarth me trupin diplomatik në vendin tonë ka si arsye zyrtare shkëmbimin e mendimeve dhe info

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.846Z

Bakojanis nser n Tiran

Ministria e Jashtme greke, Dora Bakojanis, pritet t zhvilloj nesr nj vizit pune n Tiran. Shefja e diplomacis helene do t kryej nj sr takimesh me personalitete t jets politike shqiptare, duke filluar nga takimi me Presidentin Topi, kryeparlamentaren Topalli dhe Ministrin e Jashtm, Basha. N qendr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.145Z

Tiranë, reshjet e dendurapërmbytin kryeqytetin

TIRANË – Reshje të dendura shiu në Tiranë kanë përmbytur disa prej bulervardeve, shesheve dhe rrugëve kryesore, si bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, kryqëzimin e Lanës në afërsi të ish-hotel Dajtit, rrugët n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Topolanek shtyn vizitn n Tiran

Vizita e Kryeministrit ek Mirek Topolanek n Tiran sht shtyr pr disa or si pasoj e motit t keq n Republikn eke. Sikundrse msohet, avioni me t cilin udhton Topolanek nuk sht nisur ende, ndrsa kreu i qeveris eke pritet t mbarrij n aeroportin Nn Tereza rreth mesdits.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama