Rezultate te kerkimit per termin: +Tiran

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.843Z

Tiranë, arrestohet polici, akuzohet per mashtrim

TIRANE- Një efektiv i policisë së Tiranës është arrestuar sot me akuzën e "Mashtrimit". Burime zyrtare nga Policia e Tiranes bene te ditur se, specialistët e Drejtorisë së Shërbimit të Kontrollit të Brendëshëm në Tiran&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

Nafta, m e shrenjt n Tiran

N Tiran, karburanti sht m i shtrenjt se n zonat bregdetare. Ky diferencim n mime duket se vjen nga rrija e krkes oferts n kt zon. Q nga Saranda e deri n Tiran evidentohet se ndryshimi n mimin e shitjes s nafts Diezel-1 (Eurodiezel), dhe benzins, varion nga 5-8 lek pr litr, edhe pse ato mbajn t njjta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.637Z

CEZ: Defekt në fiderin 311 në Tiranë, pa drita disa zona në Tiranë

TIRANË-Pa energji disa zona në Tiranë për shkak të një defekti në fider. CEZ Shpërndarje njofton se fideri 311 në Tiranë ka pësuar një defekt dhe si pasojë zona e ‘Pjetër Budi’, ‘Vilat Amerikane’ si dhe &ls

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.474Z

Ivanov i dhurohet Celsi i Tiranës

 TIRANË - Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Edi Rama, priti sot Presidentin maqedonas, Georgie Ivanov. Pas një bisede që ka zgjatur rreth 30 minuta, krybashkiaku Rama i dorëzoi presidentit të Maqedonisë, çelësin e qytetit të Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.481Z

Ivanov i dhurohet Celsi i Tiranës

 TIRANË - Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Edi Rama, priti sot Presidentin maqedonas, Georgie Ivanov. Pas një bisede që ka zgjatur rreth 30 minuta, krybashkiaku Rama i dorëzoi presidentit të Maqedonisë, çelësin e qytetit të Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.064Z

Arrestime gjat 24 orve t fundit n Tiran

Tiran (Start)-Kan prfunduar n prangat e policis dy shtetas t akuzuar pr trafikim lndsh narkotike. Drejtoria e Policis s Qarkut Tiran, bn t ditur se Ilia Arqile Naslazi, 46 vje, lindur n Korc dhe banues n Pogradec dhe Pandusha Arqile Naslazi, 36-vje, lindur n Korc dhe banues n Pogradec jan ndaluar mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.427Z

Tyga arrin në Tiranë

Reperi për të cilin kohëve të fundit është folur që do ta mbaj një koncert në Shqipëri, më në fund ka arritur në kryeqytetin shqiptar të Tiranës . Ai është i njohur për stilin e tij unik, dhe është nj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama