Rezultate te kerkimit per termin: +Tiran

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.474Z

Ivanov i dhurohet Celsi i Tiranës

 TIRANË - Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Edi Rama, priti sot Presidentin maqedonas, Georgie Ivanov. Pas një bisede që ka zgjatur rreth 30 minuta, krybashkiaku Rama i dorëzoi presidentit të Maqedonisë, çelësin e qytetit të Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.481Z

Ivanov i dhurohet Celsi i Tiranës

 TIRANË - Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Edi Rama, priti sot Presidentin maqedonas, Georgie Ivanov. Pas një bisede që ka zgjatur rreth 30 minuta, krybashkiaku Rama i dorëzoi presidentit të Maqedonisë, çelësin e qytetit të Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.064Z

Arrestime gjat 24 orve t fundit n Tiran

Tiran (Start)-Kan prfunduar n prangat e policis dy shtetas t akuzuar pr trafikim lndsh narkotike. Drejtoria e Policis s Qarkut Tiran, bn t ditur se Ilia Arqile Naslazi, 46 vje, lindur n Korc dhe banues n Pogradec dhe Pandusha Arqile Naslazi, 36-vje, lindur n Korc dhe banues n Pogradec jan ndaluar mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.427Z

Tyga arrin në Tiranë

Reperi për të cilin kohëve të fundit është folur që do ta mbaj një koncert në Shqipëri, më në fund ka arritur në kryeqytetin shqiptar të Tiranës . Ai është i njohur për stilin e tij unik, dhe është nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.795Z

Tiranë, organizoi vrasjenpolicia arreston Ylber Garubin

Të tjera rreth shkrimit Tiranë, parandalohet vrasja e truprojes së një lokali nate Tiranë, organizoi vrasjen policia arreston Ylber Garubin  Policia e Tiranës ka ekzekutuar vendimin 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.847Z

Bateristi i Deep Purple n Tiran

ArtKontakt dhe Charls Entertainment jan 'arkitektt' e nj nate shum speciale rock-u n Tiran, me Ian Paice- bateristin themeluesin e grupit Deep Purple dhe Matt Filippini Band nga Italia. Do t jet nata e dymbdhjet e prillit, kur Ian Paice, bashk me grupin italian t rock-ut do t luajn muzikn e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.701Z

Tiranë, takim Arvizu-Sequi-Wolfarth

Kryetari i OSBE-së në Tiranë, Eugen Wolfarth, u takua rreth orës dhjetë të së dielës me ambasadorët e akredituar në Tiranë. Takimi i Wolfarth me trupin diplomatik në vendin tonë ka si arsye zyrtare shkëmbimin e mendimeve dhe info

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama