Rezultate te kerkimit per termin: +Tirana

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.460Z

Tirana 66 kampionate - 22 tituj

08/05/2005  Bardheblutë janë shpallur dje kampionë të Shqipërisë, për të tretën herë radhazi dhe të tetën herë në 15 vitet e fundit Tirana është shpallur për herë të 22-të, kampione e vendit, në një kampionat që e ka merituar, duke dominuar ndaj çdo ekipi dhe duke t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.344Z

Tirana feston 94-vjetorin

Skuadra e Tiranës feston sot 94-vjetorin e themelimit të saj. Më 16 gusht 1920 me emrin Shoqata Sportive Agimi do të merrte udhë klubi që sot mban numrin më të madh të titujve në futbollin shqiptar. Në vitin 1927 ndryshon emrin nga Shoq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.444Z

Vendos Memelli, rikthehet Tirana

Migen Memelli me golin e tij kundër Teutës (1-0) tri minuta para përfundimit të pjesës së parë i dhuroi Tiranës fitoren e parë në sezonin e ri e të parën për trajnerin kroat Bllazhe Slishkovic. Ish-sulmuesi i Gaisit në Suedi shënoi kështu golin e parë të 23-herë kampioneve pas bar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.824Z

Tirana Bank Online Banking

Kryerja e veprimeve bankare ne llogarine tuaj jo domosdoshmerisht eshte e lidhur me prezencen tuaj ne banke. Online Banking eshte sherbimi qe Tirana Bank prej kohesh po u ofron klienteve te saj. Ky sherbim eshte i thjeshte praktik i sigurt dhe permes tij te gjithe klientet mund te kryejne veprime ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.474Z

Maratona Tirana vrapon

Diten e diel, mbi 50 rrugë të kryeqytetit do të bllokohen nga ora 8.30 deri në orën 14.30. Bashkia e Tiranes organizon per here te pare Maratonen Nderkombetare te Tiranes, e cila eshte titulluar 'Tirana vrapon'. Qytetare, perfaqësuses te institucioneve p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.198Z

Derbi Tirana-Partizani në dyshim

Derbi Tirana-Partizani i parashikuar për tu luajtur ditën e enjte është në dyshim për shkak të protestës së organizuar nga opozita. Edhe pse tubimi do të jetë në orën 11:00, sërish është në dyshim fakti nëse policia do të ketë mundësi të marrë përsipër ruajtjen e qetësisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.087Z

Tirana Bank dhuron gjak

Apelit te shendetesise per dhurime vullnetare te gjakut kete here i eshte pergjigjur Tirana Bank. Drejtuesit me te larte te kompanise dhe punonjesit e saj kane dhene gjak per femijet talasemike dhe njerezit ne nevoje. Pasi iu bashkua ketij gjesti drejtori i Pergjithshem, Dimitris Santiksis deklaroi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama