Rezultate te kerkimit per termin: +Tirana

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.333Z

Tirana, tradhti ndaj kujt ...

Nertil Agalliu (Ora Sport) Nje Tirane e veshur me miliona, me nje organike per tu pasur zili, nje Tirane yjesh,por qe ne fund yjet u shuan. Nje sezon I dështuar me plot gojën për një prej klubeve më të pasura dhe më më shumë trofe në Shqipëri. Tirana ka humbur edhe shansin e fundit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.713Z

Tirana votoi

Tirana ishte ne shesh me daten 20 shkurt. Si 20 vite me pare por shume me teper se atehere. Ne shkurtin e acarte te vitit 1991 mbi 30000 mije qytetare u mblodhen ne sheshin Skenderbej per te larguar nje shtatore qe jo vetem simbolikisht por realisht stigmatizonte terrorin friken mjerimin. Ne piede

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.257Z

Tirana, shesh urban kulture

Tirana Open 1-Festivali i Librit dhe Arteve është një ftesë për të përhapur fjalën që Tirana është një shesh urban që nuk ka barriera kulturore, por kufij të vetëm porozë të përkatësisë kulturore. "Tirana Open 1" është Festivali i Libri dhe Arteve që do të zhvillohet në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.415Z

Derbi Tirana-Partizani, intrigë statistikash

Tirana-Partizani do të përballen në sfidën e 126-të historike midis tyre dhe të dytën sezonale, por as tekniku Mirel Josa (Tirana) dhe as Neptun Bajko (Partizani) nuk do të jenë në pankinë. Në vend të tyre do të jenë: Shkëlqim Muca dhe Hasan Lika. Kur dy ekipet u ndeshën për herë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.705Z

Tirana, titull dhe spektakël bardheblu

Dash Frashëri - "Ndeshja me Vllazninë, që shënon dhe mbylljen me sukses të sezonit, do të këtë më shumë karakter spektakli, sesa një takim ku do të synojmë rezultat. Thjesht do ta konsideroja një ndeshje për tifozët tanë", - pohon për Albania-sport.com, trajneri i 23 herë kampio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.113Z

Tirana pa ujë

Tirana po vuan mungesën e ujit, ndoshta më të madhen në vitet e fundit. Banorët e kryeqytetit në 24 orët e ardhshme janë njoftuar se do të përballen me mungesën e ujit në shtëpitë e tyre, ndërsa si shkak nga ana e UKT jepet thatësira, por edhe ndërprerja e energjisë nga OST për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.772Z

Tirana, miq

Tirana do t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama