Rezultate te kerkimit per termin: +Tirana

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.257Z

Tirana, shesh urban kulture

Tirana Open 1-Festivali i Librit dhe Arteve është një ftesë për të përhapur fjalën që Tirana është një shesh urban që nuk ka barriera kulturore, por kufij të vetëm porozë të përkatësisë kulturore. "Tirana Open 1" është Festivali i Libri dhe Arteve që do të zhvillohet në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.415Z

Derbi Tirana-Partizani, intrigë statistikash

Tirana-Partizani do të përballen në sfidën e 126-të historike midis tyre dhe të dytën sezonale, por as tekniku Mirel Josa (Tirana) dhe as Neptun Bajko (Partizani) nuk do të jenë në pankinë. Në vend të tyre do të jenë: Shkëlqim Muca dhe Hasan Lika. Kur dy ekipet u ndeshën për herë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.705Z

Tirana, titull dhe spektakël bardheblu

Dash Frashëri - "Ndeshja me Vllazninë, që shënon dhe mbylljen me sukses të sezonit, do të këtë më shumë karakter spektakli, sesa një takim ku do të synojmë rezultat. Thjesht do ta konsideroja një ndeshje për tifozët tanë", - pohon për Albania-sport.com, trajneri i 23 herë kampio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.113Z

Tirana pa ujë

Tirana po vuan mungesën e ujit, ndoshta më të madhen në vitet e fundit. Banorët e kryeqytetit në 24 orët e ardhshme janë njoftuar se do të përballen me mungesën e ujit në shtëpitë e tyre, ndërsa si shkak nga ana e UKT jepet thatësira, por edhe ndërprerja e energjisë nga OST për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.772Z

Tirana, miq

Tirana do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.934Z

FOTOT/ Bunkerizohet Tirana

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Nuk shkeputemi dot nga e kaluara. Le ti lyejme floket me xhel, le te parfumosemi apo te behemi neneshtetas amerikane, le te bejme miliona ne menyre te ndershme apo abuzive forca e rendeses na terheq. 46 vite bolshevizem kane sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.460Z

Tirana 66 kampionate - 22 tituj

08/05/2005  Bardheblutë janë shpallur dje kampionë të Shqipërisë, për të tretën herë radhazi dhe të tetën herë në 15 vitet e fundit Tirana është shpallur për herë të 22-të, kampione e vendit, në një kampionat që e ka merituar, duke dominuar ndaj çdo ekipi dhe duke t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama