Rezultate te kerkimit per termin: +Tirann

Total: 146
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.928Z

RENEA edhe pr Tirann

Drejtoria e policise së Tiranës do të ketë tashme RENEA-n e saj, që do të ndërhyjë në ngjarjet e rënda që mund të ndodhin në territorin e saj. Elementet e përzgjedhur, për të përballur zgjidhjen e ketyre situatave, jane trajnuar ne repartin RENEA, qe konsiderohet elita

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.059Z

Rama prezanton planin pr Tirann

Bashkia e Tirans ka prezantuar sot planin e ri urbanistik pr njsit bashkiake nr. 4-8-9-11. Kryetari i bashkis m t madhe n vend Edi Rama, ka zhvilluar konsultime me banort e ktyre njsive, duke e vn theksin se zri i qytetarve n kt drejtim sht shum i rndsishm. Nj plan rregullues nuk sht nj plan thj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.104Z

Së shpejti nis funksionimi i Linjës së Kontrollit Teknik të Mjeteve

Qendra e re e Kontrollit Teknik t Detyrueshm t Mjeteve Rrugore pr Tirann sht drejt prfundimit. Investimi “SGS Automotive Albania” n fshatin Prez vlen 3 milion dollar dhe godina ka nj siprfaqe 7145 m2. Ministri i Transportit, Sokoll Olldashi ka par nga afr kt investim q nuk sht i vemti n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

As Tirana nuk e ndal dot Flamurtarin

Kuqezinjt mposhtin me merit 2-1 bardheblut n Vlor me golat e Roshit e D. Xhafajt Flamurtari firmos nj ecuri kampionesh dhe shkruan me germa t mdha emrin e tij n listn e pretendenteve kryesore pr titullin kampion. N vetm dy javt e para t kampionatit ka mundur drejtprdrejt dy favoritt kryesor pr trofe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.501Z

Kmbanat e Greqis bien pr Tirann

Pr analogji, Shqipria i ngjan t smurit rnd q mjekohet me hapje mielli nga qeveria, pa ditur nga se vuan konkretisht. Prballja me t keqen n Shqipri bhet jo me rreforma dhe masa drastike, por me propogand qeveritare, q helmon ndërgjegjen e njerëzve Nga Artan Mullaj*Shqetsimi i grekrve sill

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.459Z

Bumçi: Edi Rama burim vuajtesh për qytetarët Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','320','276','

Kryetari i Partis Demokratike pr Tirann, deputeti Aldo Bumi, tha sot se duke bllokuar rrugt e kryeqytetit, Edi Rama po kthehet n nj burim vuajtjesh pr qytetart e Tirans.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.568Z

Superliga, fiton Flamurtari e Vllaznia

Ka qen Flamurtari ai q ka fituar ndeshjen e polemizuar gjat gjith javs me Tirann, me rezultatin 3-1. Me Devi Mukn trajner-lojtar n fushn e lojs bardheblut dominuan gjat gjith pjess s par t ciln e mbylln n avantazh 1-0. Sebino Plaku n minutn e 20-t pas nj topi t Muks zhbllokon rezultatin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama