Rezultate te kerkimit per termin: +Tirann

Total: 146
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.428Z

Polemika dhe tension në Elbasani-Tirana 1-1

Nj penallti i shpton 24 her kampiont e Shqipris Nj penallti e shpton Tirann nga humbja n ndeshjen e par t Kampionatit t 72 kombtare, t luajtur dje n stadiumin “Ruzhdi Bizhuta” kundrejt debutuesit Elbasani, t saporikthyer n Kategorin Superiore, pas nj sezoni n Kategorin e Par. Stadiumi is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.944Z

Memelli debuton me gol me Al Faisali

Sulmuesi Migen Memelli e ka nisur n mnyrn m t mir aventurn e tij n Arabin Saudite. Sulmuesi, q gjat ksaj vere sht transferuar te skuadra e Al Faisalit, pasi sht krkuar me forc nga ish-trajneri i Dinamos, Zlatko Dali, ka shnuar n ndeshjen e par t kampionatit. N minutn e 86-t t takimit, kur Al Faisal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.289Z

Berisha: Infrastruktura, prioritare edhe këtë vit

Infrastruktrura rrugore do t jet dhe pr kt vit kryefjala e axhends s qeveris, dukeq t finalizohen tre nga projektet e akseve m t mdha n vend. Kjo u b e ditur nga kryeministri Berisha gjat mbledhjes s ekzekutivit, ku deklaroi se tashm gjithka sht gati pr t nisur nga puna brenda ktij viti dhe se nprmj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.166Z

MT: Rruga e re Tiranë-Elbasan, e leverdisshme

Rruga Tiran-Elbasan e gjat 32.6 kilometra eshte perllogaritur t kushtoj 260 milion euro. Sipas Ministris s Transportit edhe pse ky do t jet nj investim tepr i kushtueshm i qeveris, leverdisshmria ekonomike e ksaj rruge pr banort e Tirans, Elbasanit dhe te zonave ku do t kaloj kjo rruge,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.546Z

Baraj: Asnjë leje nuk është dhënë te liqeni

Prgjigja e PS Kryetari i Partis Socialiste pr degn e Tirans, Besnik Baraj, deklaroi dje se n zonn e Liqenit Artificial nuk sht dhn asnj leje ndrtimi, duke hedhur n kt mnyr posht akuzat e demokratve. “I zn n hall t madh, pr shkak t provave skandaloze q po dalin prdit lidhur me korrupsionin e q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.195Z

Hysa jashtë Tiranës, nuk është federuar

Polemika Problemet nuk kan t sosur pr Vilford Hysa, mesfushorin i cili gjat ksaj vere sht strvitur n radht e Tirans. Polemikat e ditve t fundit jan konkretizuar me mosfederimin e lojtarit nga ana e shefit t klubit, Rauf Dimraj. Ky i fundit sht edhe shkaktari i polemiks rreth futbollistit, i cili, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.784Z

Komisioneri Füle takim me Presidentin Topi në Zagreb

N nj intervist pr Tv Klan, Angela Filote, zdhnsja e komisionerit pr Zgjerimin dhe Politikn e fqinjsi, Stefan Füle ka njoftuar se komisioneri Füle do t takohet me Presidentin Topi n Zagreb, me rastin e ceremonis pr Presidentin e ri kroat. Füle dhe Topi do diskutojn pr perspektivn europ

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama