Rezultate te kerkimit per termin: +Tirann

Total: 146
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.459Z

Bumçi: Edi Rama burim vuajtesh për qytetarët Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','320','276','

Kryetari i Partis Demokratike pr Tirann, deputeti Aldo Bumi, tha sot se duke bllokuar rrugt e kryeqytetit, Edi Rama po kthehet n nj burim vuajtjesh pr qytetart e Tirans.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.568Z

Superliga, fiton Flamurtari e Vllaznia

Ka qen Flamurtari ai q ka fituar ndeshjen e polemizuar gjat gjith javs me Tirann, me rezultatin 3-1. Me Devi Mukn trajner-lojtar n fushn e lojs bardheblut dominuan gjat gjith pjess s par t ciln e mbylln n avantazh 1-0. Sebino Plaku n minutn e 20-t pas nj topi t Muks zhbllokon rezultatin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.744Z

PD, Pernaska: Rama, bojkot edhe Bashkisë së Tiranës

Partia Demokratike akuzoi dje kryetarin e Bashkis s Tirans, Edi Rama, se ka ln pas dore institucionin q drejton. Deputetja demokrate, Lajla Pernaska, n nj deklarat pr shtyp shprehu shqetsimin se “Tirana ka 3 vjet pa kryetar bashkie”. N emr t PD-s, Pernaska deklaroi se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.094Z

Superliga shqiptare është në një fazë tejet delikate

Ve Dinamos q ka thuajse siguruar titullin kampion, t gjith skuadrat e tjera luftojn pr nj vend n Europ ose pr t qendruar n superiore. Kastrioti n Vlor do t prpiqet t'i marr vendin Flamurtarit. Edhe Shkumbini do t mundohet t fitoj me Tirann pr ta kaluar n renditje. N ndeshjet e tjera Lai do t pres Gr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.479Z

Kriza, demokratët ftojnë socialistët

Partia Demokratike reagoi menjher, pasi opozita deklaroi se ngritja e komisionit hetimor pr zgjedhjet sht n kundrshtim me rregulloren dhe me krkesn pr hapjen e kutive. Sipas demokrateve mospjesmarrja n votim e socialistve konfirmon se alternativa e vetme e kreut t opozits sht bojkoti dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.317Z

Shqipëria kalon testin, Fyle: Në shtator propozimi për heqjen e vizave Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/playe

Prmbushja e angazhimeve t udhrrfyesit nga qeveria shqiptare dhe raporti pozitiv i ekspertve t Bashkimit Europian q vizituan Tirann gjat ktij muaji, cilsohen nga Brukseli si hapa mjaft inkurajues n procesin e liberalizimit t vizave. Komisioneri pr Zgjerimin, Stefan Fyle thot n nj intervist pr Televi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.308Z

Pagesat e legalizimeve mund të kryhet 50 përqind me bono

do qytetar q sht n proces pr legalizimin e ndrtimeve pa leje, ose q e ka prfunduar at, do t mund t prdor bonot e privatizimit. Vendimi i Kshillit t Ministrave i dits s enjte heq kufizimet n prdorimin e letrave me vler, duke i dhn kshtu, mundsi shtetasve q t paguajn nprmjet tyre 50% t detyrimeve pr n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama