Rezultate te kerkimit per termin: +Tjetersimi

Total: 60
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.376Z

Aleanca KuqeZi: Tjetërsimi i territorit, për Berishën burgim të përjetshëm

Kreu i Aleancës Kuq e Zi thirri sot departamentin Juridik me juristët dhe ekspertët e ligjit për të komunikuar nisjen e fushatës “FYTYRAT E KRIMIT”. Aleanca Kuq e Zi do hetore dhe përgatisë dosjen penale për cdo politikan apo funsionar të lartë të shtetit që k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.681Z

Polican, prokuroria heton skandalin e abuzimit

Skandali i abuzimit me fondet e qendres se trajtimit te femijeve te ngujuar eshte rikthyer per hetim ne Prokurorine e rrethit te Beratit, per t'u pasuruar me te tjera dokumente. Ceshtja ka qene me pare ne Drejtorine e Krimit Penal dhe ate te krimit ekonomik, ku u hetuan tjetersimi i fonde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.211Z

Vihet nen hetim per tjetersim toke, ish-kreu i Kthimit te Pronave

Durres - Tjetersimi i prones, ka bere qe Policia e Durresit, te nise hetimet ndaj nje ish-zyrtarit te Komisionit te Kthimit te Pronave, ne komunen e Ishmit. Burimet zyrtare nga policia e qytetit bregdetar thane se ish-zyrtari i larte vendor, Gege Ndoja, eshte proceduar penalisht pasi eshte gjetur pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.179Z

Qyteti Studenti humbet identitetin

Qyteti Studenti humbet identitetin E shtune 19 Janar 2013 1633 Qyteti Studenti humbet identitetinNuk eshte me qyteti i vecante brenda  kryeqytetit por nje lagje e Tiranes Qyteti Studenti sot ka humbur kuptimin dhe qellimin per te cilin u ngrit Ne te nuk ka vetem te rinj por mosha te ndrysh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:51.256Z

Greqia reagon per deklaratat e Rames

brbrDeklarata e kryeministrit Rama ne kongresin e PDIU-se ka rikthyer tensionet me Athinen zyrtare ne prag te vizites ne Tirane te shefit te diplomacise greke Nikos Kotzias Ne nje reagim te ashper Ministria e Jashtme greke e cileson te papranueshme deklaraten e kryeministrit Ndersa i kujton Shqiperi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.240Z

Sekuestrohet 89 ha toke ne Zvernec e dha ne menyre fiktive gjyqtari Konomi

Vlore 14 qershor 2016 NOAal- Prokuroria e Vlores ka sekuestruar 89 hektare toke ne zonen e Zvernecit me vlere rreth 110 milione euro e dyshuar se eshte perfituar ne menyre te paligjshme nga shtetasi Raimond Mezibr br Skema e perdorur ne kete rast eshte realizuar ne te njejten menyre dhe nga te nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.282Z

Topi Etika e komunikimit qe ne femijeri

E enjte 20 Tetor 2011 1631 PRESIDENTI BAMIR TOPII perfshire prej disa ditesh ne replika ne distance me kryeparlamentaren Topalli kreu i shtetit Bamir topi ka leshuar mesazhe te qarta per etiken e komunikimit ne politiken shqiptare. Duke shfrytezuar ceremonine e diplomimit te studenteve ne shkoll

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama