Rezultate te kerkimit per termin: +Tok

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.345Z

Murray, fitore dramatike në Wimbledon

Tenisti i katërt më i mirë në botë, Andy Murray, ishte shumë pranë disfatës në rrethin e tretë të Wimbledonit, para se të regjistronte një fitore të paharruar në momentet finale të takimit. Ndeshja e cila zgjati më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.135Z

Bajraktari mysliman i fshatit me 500 shtëpi katolike në Malësi të Madhe (Video)

Në fshatin kufitar Hot të Malësisë së Madhe, aty ku numërohen mbi 500 shtëpi katolike, jeton bajraktari mysliman i këtij fshati, Ermir Bajraktari, në tokën e të cilit ngrihet edhe kisha e fshatit. Malësorët e respektojnë dhe e nde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.324Z

Ishte me fat legjenda, gati sa si ra në kokë droni (Video)

Katër herë kampioni i botës në garat e sllallomit, Marcel Hirshcher, ka qenë shumë më fat kur një dron nuk e ka qëlluar në kokë, derisa ky i fundit po përfundonte garën. Në kohën kur Hirscher ishte në pistë për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.748Z

Prishtinë, shtëpia që rrezikon kalimtarët (Foto)

Në rrugën “Fehmi Agani”, në kryeqytet është shembur një pjesë e një shtëpie të vjetër. Derisa, shtëpia gjendet thuajse në qendër, përveç dëmeve materiale, nuk dihet nëse ka edhe njerëz t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.176Z

E përplasi kundërshtarin, dënohet rëndë Shkëlzen Gashi

Federata zvicerane e futbollit, ka dënuar me tre ndeshje mos lojë, lojtarin e Baselit, Shkëlzen Gashin, pasi ky i fundit në derbin ndaj Zurichut, përplasi në tokë Avi Rikan, Gashi menjëherë pas këtij gjesti, ishte ndëshkuar me karton të ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.971Z

E tmerrshme: Me një goditje, e bëri për spital gjyqtarin (Video)

Një skenë e turpshme është parë në futbollin argjentinas, dhe atë e bëri vëllai i futbollistit të Fiorentinës Facundo Roncaglia, Arnaldo. Arnaldo, nuk u pajtua me vendimin e gjyqtarit, që e ndëshkoi me karton të verdhë, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.207Z

Arrestohet llapjani, dogji grurin e fqinjit

Policia e Kosovës ka bërë me dije se dje në orët e pasdites ka arrestuar një person në Podujevë pasi që dyshohet se i njëjti, si pasojë e një kontesti pronësor, i ka vënë zjarrin një pjese të tokës të mbje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama