Rezultate te kerkimit per termin: +Tok

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.971Z

E tmerrshme: Me një goditje, e bëri për spital gjyqtarin (Video)

Një skenë e turpshme është parë në futbollin argjentinas, dhe atë e bëri vëllai i futbollistit të Fiorentinës Facundo Roncaglia, Arnaldo. Arnaldo, nuk u pajtua me vendimin e gjyqtarit, që e ndëshkoi me karton të verdhë, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.207Z

Arrestohet llapjani, dogji grurin e fqinjit

Policia e Kosovës ka bërë me dije se dje në orët e pasdites ka arrestuar një person në Podujevë pasi që dyshohet se i njëjti, si pasojë e një kontesti pronësor, i ka vënë zjarrin një pjese të tokës të mbje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.274Z

Urimi special i Argjentinës për bashkëshortin (Foto)

Këngëtarja Argjentina Ramosaj sot në një postimi në rrjetin social në Facebook, ja ka uruar ditëlindjen bashkëshortit të saj Dukagjin Fetahut . Në urimin e saj Argjentina ka shkruar: Urime ditëlindja dashuria e jetës sime! Shoku im më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.960Z

Talenti i Premierligës, në çfarë gjendje ka ardhë (Foto)

Talentët angleze shpeshherë dinë të mbulojnë ballinat e mediave angleze me skandalet e tyre. Jack Grealish është i radhës që po zë vend në mediat angleze me disa fotografi të tij të postuara. Mesfushori i Aston Villës ësht&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.449Z

Pogba shkel në Shqipëri, pritet nga shumë tifozë (Video)

“Gjelat” e drejtuar nga Didier Dechamps kanë mbërritur mesditën e sotme në tokën shqiptare. Rreth orës 13:30, francezët kanë zbritur në Rinas, ndërsa janë shoqëruar nën masa të rrepta sigurie. Franca më 13 qershor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.962Z

Rrëzohet aeroplani në festival makinash (Video)

Ky është momenti i tmerrshëm kur një aeroplan manovrash rrëzohet dhe përplaset në tokë gjatë festivalit të veturave në Cheshire. Videoja e xhiruar në CarFest North 2015, në Oulton Park, tregon se si aeroplanit i Gnat humbet kontrollin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.192Z

Zbulohen fosilet e dinosaurit më të madh

ARGJENTINË- Shkencëtarët në Argjentinë kanë gjetur fosile të një prej dinosaurëve më të mëdhenj që është endur në tokë. Krijesa besohet të jetë specie e Titanosaur dhe të ketë jetuar rreth 90 mil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama