Rezultate te kerkimit per termin: +Tok

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.960Z

Talenti i Premierligës, në çfarë gjendje ka ardhë (Foto)

Talentët angleze shpeshherë dinë të mbulojnë ballinat e mediave angleze me skandalet e tyre. Jack Grealish është i radhës që po zë vend në mediat angleze me disa fotografi të tij të postuara. Mesfushori i Aston Villës ësht&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.449Z

Pogba shkel në Shqipëri, pritet nga shumë tifozë (Video)

“Gjelat” e drejtuar nga Didier Dechamps kanë mbërritur mesditën e sotme në tokën shqiptare. Rreth orës 13:30, francezët kanë zbritur në Rinas, ndërsa janë shoqëruar nën masa të rrepta sigurie. Franca më 13 qershor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.962Z

Rrëzohet aeroplani në festival makinash (Video)

Ky është momenti i tmerrshëm kur një aeroplan manovrash rrëzohet dhe përplaset në tokë gjatë festivalit të veturave në Cheshire. Videoja e xhiruar në CarFest North 2015, në Oulton Park, tregon se si aeroplanit i Gnat humbet kontrollin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.192Z

Zbulohen fosilet e dinosaurit më të madh

ARGJENTINË- Shkencëtarët në Argjentinë kanë gjetur fosile të një prej dinosaurëve më të mëdhenj që është endur në tokë. Krijesa besohet të jetë specie e Titanosaur dhe të ketë jetuar rreth 90 mil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.427Z

Rama shpërndan 100 certifikata pronësie në Fier: Do i japim sipas ligjit 7501

FIER- Kryeministri Rama ka shpërndarë sot 100 çertifikata pronësie të tokës për banorët në Frakull të Fierit. Duke u shprehur se ka mbajtur një zotim të bërë, kreu i qeverisë nënvizoi, “Do i japim titujt e pron&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.794Z

Pronarët: Metodika e re s’e zgjidh çështjen e pronave

Në një intervistë për “Gazetën Shqiptare”, Agim Toro, kreu i shoqatës “Pronësi me Drejtësi” analizon metodikën e re të vlerësimit të pronave të sapomiratuar nga qeveria, duke arritur në përfundimin se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.304Z

Shkencëtarët zbulojnë qeliza jashtëtokësorësh

Qeliza jashtëtokësore mendohet se janë zbuluar pas analizave të kryera nga shkencëtarë indianë në disa mostra shiu të rëna përpara 9 vjetësh   Laboratori i Godfrej Luis në Shkollën e Fizikës së Aplikuar në Universi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama