Rezultate te kerkimit per termin: +Topollaj

Total: 109
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.663Z

Poeti dhe shkrimtari, Shpendi Topollaj nderohet me çmimin Pushkin

-Një koinçidim interesant me botimin e dy librave të kohëve të fundit nga Shpendi Topollaj-, ku njeri prej tyre është "Ironia e moshës", me poezi të zgjedhura- Para pak ditësh, në mjediset e Muzeut Historik Kombëtar në Tiranë u zhvillua ceremonia e ndarjes së çmimeve letrare,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.348Z

Gjoba ndaj PD-së, Topollaj: Veliaj ka konsumuar dy vepra penale

Anëtari i PD-së në Këshillin Bashkiak, Fabian Topollaj, në një deklaratë për mediat, ka akuzuar kryebashkiakun Erion Veliaj, se ka kryer dy vepra penale, falsifikim dokumentesh dhe shpërdorim detyre. Sipas tij, akti i Veliajt është komik dhe se mbarë opinioni publik është tallur me të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.751Z

Berisha si Zogu (Llesh Topollaj dhe Ndre Prendi, besnikë dhe viktima)

Share Nga Aleksandër Ndoja Kohë më parë, teksa rendisja fakte të rënda të sjelljes së pushtetit të sotëm me trevën e mirënjohur të Mirditës, përveç të tjerash spikaste edhe fakti se me të ardhur në pushtet në vitin 2005, demokratët u kujdesën që në të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.152Z

PD, Topollaj: Proces gjyqësor për vendimin e parkimeve në Tiranë

Në një dalje për mediat, këshilltari i Partisë Demokratike Fabjan Topollaj, tha se "këshilltarët e djathtë në këshillin bashkiak të Tiranës do të ndjekin rrugën ligjore për moszbatimin e vendimit të bashkisë për tarifat e parkimeve". Sipas tij, ky akt i miratuar me shpejtësi ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.650Z

Topollaj Veliaj ngut per te kaluar 9 vendime abuzive ne mbledhjen e 30 dhjetorit

Transmetuar me 27122015 - 1232 Fabian Topollaj gjate deklarates PUBLICITET Tirane 27 dhjetor 2015 NOAal- Keshilltari demokrat ne Bashkine e Tiranes Fabian Topollaj thote se jane 9 vendime qe kerkon te kaloje kryebashkiaku Erion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.073Z

Topollaj-Veliajt: Sot dogjëm bunkerin, nesër zemërata e popullit tek ty dhe mentorët e tu

Përfaqësuesi i djathtë në këshillin Bashkiak të Tiranës, Fabian Topollaj, ka reaguar pas gjobës së kryebashkiakut Veliaj ndaj Partisë Demokratike për dëmet e shkaktuara nga protestuesit. Në një postim në fb, Topallaj paralajmëron Veliaj se pas djegies së bunkerit, nëse nuk ka refle

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.120Z

Shpërthen konflikti mes dy grupeve në PD / Paloka: Qeveria vodhi zgjedhjet! Topollaj: Kemi 7 ministra

Qëndrimi i ministrave teknikë në qeveri, mbetet çështja më e diskutuar brenda PD-së. Kjo çështje me sa duket po trondit jo vetëm themelet e koalicionit opozitar, por në të njëjtën kohë edhe vetë PD , pasi disa prej anëtarëve të kësaj force ende nuk e kuptojnë këtë qëndrim të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama