Rezultate te kerkimit per termin: +Topollaj

Total: 109
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.587Z

Këshilltari i PD kërcënon Ramën: E kalove vijën e kuqe, do e paguash me kokë këtë që bëre sot në Kavajë

Anëtari i këshillit Bashkiak të Tiranës, Fabian Topallaj është treguar i ashpër me kryeministrin Edi Rama pas plagosjes së sotme të kreut të FRPD-së, të ndodhur në Kavajë, duke paralajmëruar se do ta paguajë atë, siç i ka ndodhur përfaqësuesit të FRPD në këtë qytet. Njerez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.151Z

Këshilli Bashkiak-PD: Do bllokojmë në gjykatë vendimin për agjencinë Tirana Parking, u shkelen procedurat

TIRANË, 13 Nëntor /ATSH- I. Vata/ -Partia Demokratike deklaron se do të bllokojë në gjykatë vendimin Agjencia "Tirana Parking", duke e konsideruar vendimin e Këshillit Bashkiak si një manovër juridike për të rritur taksat për qytetarët.Anëtari i Këshillit Bashkiak, Fabian Topollaj, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.529Z

Kalamajtë e Bashës në këshillin bashkiak të Tiranës lëshojnë gjuhën dhe degjenerojnë fjalorin, pastaj braktisin mbledhjen

Këshilltarët demokratë nuk janë përmbajtur në përdorimin e një fjalori të ulët në mbledhjen e këshilltarëve të Bashkisë së Tiranës, teksa pas debateve të forta janë larguar nga mbledhja. Pas debateve të forta, ata u larguan me justifikimin se nuk u jepet e drejta e fjalës. D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.795Z

PD: Rama mbron Veliajn, pionierin e sjelljes në Shqipëri të mafies së plehrave

Partia Demokratike, nëpërmjet këshilltarit të tyre në Bashkinë e Tiranës, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se po mbështetet aferat korruptive të Erion Veliajt. Sipas Fabian Topollaj, Veliaj po mashtron publikisht dhe po përdor çdo mjet për të mbuluar fajësinë e tij direkte në këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.674Z

PD padit Veliajn: Ka miratuar vendime në dëm të qytetarëve dhe në shkelje të ligjit

Partia demokratike do të kallëzojë në prokurori kryetarin e Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj. Kjo u bë  e ditur në një deklaratë për mediat, nga këshilltari i djathtë në Këshillin Bashkiak, Fabian Topollaj. Sipas tij, Veliaj ka miratuar vendime në dëm të qytetarëve dhe në shkel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.674Z

PD padi Veliajt në Prokurori për dhënien me koncesion të parkut Rinia

Partia Demokratike deklaron se do të kallëzojë në Prokurorinë e Tiranës kryebashkiakun Erion Veliaj, në lidhje me vendimet e marra më 30 dhjetor 2015. Njëri prej tyre është dhe dhënia me koncesion të parkut Rinia për 35 vite. Anëtari i Këshillit Bashkiak të Tiranës, Fabian Topolla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.919Z

PD Veliaj mashtron ndihmen ekonomike e marrin vetem militantet

Transmetuar me 12052015 - 1340 Fabian Topollaj PUBLICITET Tirane 12 maj 2015 NOAal- Partia Demokratike deklaroi se kandidati socialist per bashkine e Tiranes Erion Veliaj premton dhe mashtronbr br Permes Fabian Topollaj PD thote se E

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama