Rezultate te kerkimit per termin: +Topollaj

Total: 109
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.919Z

PD Veliaj mashtron ndihmen ekonomike e marrin vetem militantet

Transmetuar me 12052015 - 1340 Fabian Topollaj PUBLICITET Tirane 12 maj 2015 NOAal- Partia Demokratike deklaroi se kandidati socialist per bashkine e Tiranes Erion Veliaj premton dhe mashtronbr br Permes Fabian Topollaj PD thote se E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.323Z

Gjoba e Bashkisë, PD: Prokuroria të hetojë falsifikimin

Partia Demokratike i kërkoi prokurorisë të hetojë falsifikimin e firmës së inspektorit bashkiak, Besim Karaj në gjobën që Bashkia e Tiranës i vendosi PD-së. Këshilltar i djathtë në këshillin bashkiak të Tiranës Fabian Topollaj,  tha se në këtë rast kemi të bëjmë me dy shkelje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.691Z

PD: Agjencia Tirana Parking, torta e vjedhjes mes klientëve të Veliajt e LSI-së

Partia Demokratike e quan krijimin e Agjencia Tirana Parking si shtrati juridik për zhvatjen dhe shfrytëzimin e aseteve të qytetit nga klientela e Veliajt dhe e LSI-së. Fabjan Topollaj, këshilltar i këshillit bashkiak të Tiranës përmes një deklarate për shtyp nga selia e PS-së e quajti n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.492Z

Habit këshilltari i PD: Qytetarët të rrinë të qetë se nuk është rritur çmimi i ujit, ja pse

Këshilltari i djathtë në Bashkinë e Tiranës, Fabian Topollaj ka thënë se qytetarët duhet të rrinë të qetë, pasi sipas tij vendimi për rritjen e çmimit të ujit në Tiranë nuk ka kaluar. Në një lidhje telefonike për News24, Topollaj shpjegon dhe arsyen duke thënë se vendimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.321Z

PD Veliaj kreu dy vepra penale te hetohet

Transmetuar me 11122015 - 1200 Fabian Topollaj gjate deklarates PUBLICITET Tirane 11 dhjetor 2015 NOAal- Partia Demokratike thote se drejtori i Edi Rames ne Bashkine e Tiranes Erion Veliaj ka konsumuar dy vepra te renda penale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.675Z

Çmimi i biletave dhe parkingu te Tajvani, PD kallëzim për Veliajn

Partia Demokratike bëri të ditur sot se do të kallëzojë në Prokurorinë e Tiranës kryebashkiakun Erion Veliaj, lidhur me vendimet që ai i propozoi Këshillit Bashkiak në mbledhjen e 30 dhjetorit. Anetari i PD ne Keshillin Bashkiak, Fabian Topollaj Anëtari demokrat i këtij këshilli, Fabi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.934Z

OKB-'Në Shqipëri 80% e ekonomisë e jashtëligjshme'

    Raporti i Kombeve të Bashkuara e paraqet Shqipërinë si një vend ku 80-90% e ekonomisë së vendit është e jashtëligjshme. Raporti voluminoz i përgatitur për 10 muaj e paraqet Shqipërinë me një pamje të errët. Për këtë raport shkruan Instituiti Italian "Carlo De Mart

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama