Rezultate te kerkimit per termin: +Topollaj

Total: 109
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.650Z

Topollaj Veliaj ngut per te kaluar 9 vendime abuzive ne mbledhjen e 30 dhjetorit

Transmetuar me 27122015 - 1232 Fabian Topollaj gjate deklarates PUBLICITET Tirane 27 dhjetor 2015 NOAal- Keshilltari demokrat ne Bashkine e Tiranes Fabian Topollaj thote se jane 9 vendime qe kerkon te kaloje kryebashkiaku Erion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.073Z

Topollaj-Veliajt: Sot dogjëm bunkerin, nesër zemërata e popullit tek ty dhe mentorët e tu

Përfaqësuesi i djathtë në këshillin Bashkiak të Tiranës, Fabian Topollaj, ka reaguar pas gjobës së kryebashkiakut Veliaj ndaj Partisë Demokratike për dëmet e shkaktuara nga protestuesit. Në një postim në fb, Topallaj paralajmëron Veliaj se pas djegies së bunkerit, nëse nuk ka refle

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.120Z

Shpërthen konflikti mes dy grupeve në PD / Paloka: Qeveria vodhi zgjedhjet! Topollaj: Kemi 7 ministra

Qëndrimi i ministrave teknikë në qeveri, mbetet çështja më e diskutuar brenda PD-së. Kjo çështje me sa duket po trondit jo vetëm themelet e koalicionit opozitar, por në të njëjtën kohë edhe vetë PD , pasi disa prej anëtarëve të kësaj force ende nuk e kuptojnë këtë qëndrim të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.962Z

Maturantët largojnë PD nga protesta, përzënë këshilltarin bashkiak të Tiranës, Topollaj dhe të dërguarit e Altin Goxhajt

Qindra maturantë të cilët nuk janë klasifikuar si fitues në listën paraprake të fituesve nga universitetet kanë dalë sot në protestë përpara godinës së kryeministrisë, pasi janë kundër reformës në arsimin e lartë, pas së cilës janë bërë edhe publikimet e listave të fitue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.423Z

Dasma e Fabian Topollaj, çifti kërcen nën valsin e këngës kushtuar Olldashit

Anëtari i djathtë i Këshillit Bashkiak të Tiranës, Fabian Topollaj,  së bashku me partneren e tij kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë këtë fundjavë. Eventi madhështor i dasmës së tyre u zhvillua mes miqsh dhe njerëz të dashur të çiftit. Ata kanë kërcyer valsin e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.357Z

Protesta e PD, debate në Këshillin Bashkiak, Topollaj i hedh dosjen me dokumente Veliajt

Mbledhja e sotme e këshillit bashkiak të Tiranës është shoqëruar me debate të ashpra mes këshilltarëve të djathtë dhe kryebashkiakut Erjon Veliaj. Kreu i grupit të këshilltarëve demokratë, Leonard Olli akuzoi Veliajn se kishte provokuar protestuesit  e Partisë Demokratike me deklar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.587Z

Këshilltari i PD kërcënon Ramën: E kalove vijën e kuqe, do e paguash me kokë këtë që bëre sot në Kavajë

Anëtari i këshillit Bashkiak të Tiranës, Fabian Topallaj është treguar i ashpër me kryeministrin Edi Rama pas plagosjes së sotme të kreut të FRPD-së, të ndodhur në Kavajë, duke paralajmëruar se do ta paguajë atë, siç i ka ndodhur përfaqësuesit të FRPD në këtë qytet. Njerez

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama