Rezultate te kerkimit per termin: +Topollaj

Total: 109
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.962Z

Maturantët largojnë PD nga protesta, përzënë këshilltarin bashkiak të Tiranës, Topollaj dhe të dërguarit e Altin Goxhajt

Qindra maturantë të cilët nuk janë klasifikuar si fitues në listën paraprake të fituesve nga universitetet kanë dalë sot në protestë përpara godinës së kryeministrisë, pasi janë kundër reformës në arsimin e lartë, pas së cilës janë bërë edhe publikimet e listave të fitue

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.423Z

Dasma e Fabian Topollaj, çifti kërcen nën valsin e këngës kushtuar Olldashit

Anëtari i djathtë i Këshillit Bashkiak të Tiranës, Fabian Topollaj,  së bashku me partneren e tij kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë këtë fundjavë. Eventi madhështor i dasmës së tyre u zhvillua mes miqsh dhe njerëz të dashur të çiftit. Ata kanë kërcyer valsin e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.357Z

Protesta e PD, debate në Këshillin Bashkiak, Topollaj i hedh dosjen me dokumente Veliajt

Mbledhja e sotme e këshillit bashkiak të Tiranës është shoqëruar me debate të ashpra mes këshilltarëve të djathtë dhe kryebashkiakut Erjon Veliaj. Kreu i grupit të këshilltarëve demokratë, Leonard Olli akuzoi Veliajn se kishte provokuar protestuesit  e Partisë Demokratike me deklar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.587Z

Këshilltari i PD kërcënon Ramën: E kalove vijën e kuqe, do e paguash me kokë këtë që bëre sot në Kavajë

Anëtari i këshillit Bashkiak të Tiranës, Fabian Topallaj është treguar i ashpër me kryeministrin Edi Rama pas plagosjes së sotme të kreut të FRPD-së, të ndodhur në Kavajë, duke paralajmëruar se do ta paguajë atë, siç i ka ndodhur përfaqësuesit të FRPD në këtë qytet. Njerez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.151Z

Këshilli Bashkiak-PD: Do bllokojmë në gjykatë vendimin për agjencinë Tirana Parking, u shkelen procedurat

TIRANË, 13 Nëntor /ATSH- I. Vata/ -Partia Demokratike deklaron se do të bllokojë në gjykatë vendimin Agjencia "Tirana Parking", duke e konsideruar vendimin e Këshillit Bashkiak si një manovër juridike për të rritur taksat për qytetarët.Anëtari i Këshillit Bashkiak, Fabian Topollaj, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.529Z

Kalamajtë e Bashës në këshillin bashkiak të Tiranës lëshojnë gjuhën dhe degjenerojnë fjalorin, pastaj braktisin mbledhjen

Këshilltarët demokratë nuk janë përmbajtur në përdorimin e një fjalori të ulët në mbledhjen e këshilltarëve të Bashkisë së Tiranës, teksa pas debateve të forta janë larguar nga mbledhja. Pas debateve të forta, ata u larguan me justifikimin se nuk u jepet e drejta e fjalës. D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.795Z

PD: Rama mbron Veliajn, pionierin e sjelljes në Shqipëri të mafies së plehrave

Partia Demokratike, nëpërmjet këshilltarit të tyre në Bashkinë e Tiranës, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se po mbështetet aferat korruptive të Erion Veliajt. Sipas Fabian Topollaj, Veliaj po mashtron publikisht dhe po përdor çdo mjet për të mbuluar fajësinë e tij direkte në këtë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama