Rezultate te kerkimit per termin: +Torinos

Total: 1977
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.921Z

Farina zgjidhet për të gjykuar derbin e Torinos

Romë - Farina është caktuar arbitër kryesor për të gjykuar derbin e Torinos këtë fundjavë. Përballja mes Torinos dhe Juventusit do të jetë ndeshja më interesante e kësaj jave në serinë A. Ky takim do të zhvillohet nesër në orën 20:30. Takimi Xhenoa-Inter do të gjykohet nga M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.300Z

Futbollisti Bajko: "Gol Torinos? Episod i jashtezakonshem"

Kampion me Partizanin si lojtar, por dhe si trajner në sezonin 1986-1987. Ata që e kanë njohur, patjetër që kujtojnë edhe golin e tij të shënuar kundër Torinos në Itali. Bajko, tashmë vjecar kujton: "Rikthimi te e kaluara ime si futbollist më emocion shumë. Ruaj me fanatizëm gjithcka d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.302Z

Gjykata e Torinos rrëzon akuzat për Ben Qimen

Gjykata e Torinos (Itali) ka rrëzuar pjesërisht akuzat ndaj Arben Isufaj, duke e shpallur të pandehurin të pafajshëm për akuzën e krijimit të organizatës kriminale me qëllim trafikun ndërkombëtare të lëndëve narkotike. Vendimi është marrë më datë 22 Prill 2014 dhe këto ditë ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.737Z

Berisha pret kreun e bashkisë së Torinos

Kryebashkiaku i Torinos falënderoi Kryeministrin Berisha për pritjen dhe u shpreh se ndodhej në Shqipëri në kuadër të interesit torinez për të rritur bashkëpunimin me vendin tonë, duke u nisur dhe nga fakti se Torino është një nga qytetet më të rëndësishëm në Itali, me vlera të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.329Z

Irid Oxa në lidhje me futbollistin e Torinos |FOTO

Transmetuar më 19.07.2016 - 21:56 Tifozja shqiptare Irid Oxa, e cila ra në sy gjatë “Euro 2016” së bashku me miken e saj Rike Roci është në lidhje me futbollistin ganez të Torinos Afriyie Acquah. E lindur në Fier,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.618Z

Rikthehet derbi i Torinos

Pas ndeshjes hapëse të së premtes mes Katanias dhe Milanit, e përfunduar 3-1 për kuqezinjtë, kjo javë e Serisë A vijon me derbin e shumëmunguar të Piemontes, Juventus-Torino. Sigurisht nuk bëhet fjalë për rivalitetin e viteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.714Z

Blerim Xhemajli qëndron tek ekipi i Torinos

Torino - Blerim Xhemajli sezonin e ardhshëm do të luaj sërish në radhët e Torinos, megjithëse ky ekip ra në Serinë B. Futbollisti shqiptar me pasaportë zvicerane sezonin e kaluar u aktivizua në radhët e torinezëve, i dhënë në formë huazimi nga Bolton Wanderers. Ndërkohë, Torino

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama