Rezultate te kerkimit per termin: +Torinos

Total: 1977
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.646Z

Sulmi në Berlin, ministri i Brendshëm italian konfirmon vrasjen e Anis Amrit

Ministri i Brendshëm italian Marco Minniti gjatë një konference për shtyp ka konfermuar lajmin e vrasjes së terrorist të atentatit të Berlinit, Anis Amri në komunë Sesto S.Giovanni në provincën e Milanos. Sipas investiguesve italianë, Anis Amri ka mbërritur në Itali nga Franca, nga qyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.390Z

Formacioni ideal i vitit në Serinë A, Hysaj mbrojtësi i djathtë më i mirë

Elseid Hysaj përfshihet në Formacionin Ideal të Serisë A, duke u cilësuar mbrojtësi më i mirë i kampionatit elitar në Itali në mbylljen e vitit 2015. Verdikti është dhënë në sondazhin e zhvilluar nga Calciomercato.com, ku mbrojtësi i Napolit ishte në garë me Alessandro Florenzi-n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.697Z

Artisti shqiptar Red Radoja koncert recital në Torino, mahnit publikun italian

Publiku artdashës i Torinos në Itali ndoqi mbrëmjen e së hënës, koncertin recital të artistit të talentuar shqiptar Red Radoja. Virtuoz i pianos dhe njëkohësisht kompozitor origjinal dhe eklektik, mjaft i vlerësuar nga publiku dhe nga kritika, Radoja paraqiti në Torino një program me pj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.997Z

Kapet banda e shitjes së kokainës, drejtohej nga dy vëllezër shqiptarë

Policia financiare italiane e Torinos në bashkëpunim me Drejtorinë Antidrogë të Romës ka ekzekutuar në orët e para të mëngjesit të sotëm një mega operacion antidrogë i cili ka çuar në shkatërrimin e një organizate kriminale që trafikonte lëndë narkotike pothuajse në të gjithë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.958Z

Arrestohen vëllezërit shqiptarë, Torino në alarm për trafikun e drogës

Policia italiane e qytetit të Torinos ka arrestuar gjatë orëve të fundit dy vëllezër shqiptarë me akuzën e trafikut të drogës të tipit marijuanë. Të arresuarit janë Dorian Hametaj 30 vjec e Zigur Hametaj 25 vjec. Në furgonin Ford Transit në zotërim të tyre janë gjetur 80 kg mariju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.376Z

Supersport, Sfida e javës Livorno- Juventus

N Itali java e 23-t e Seris A, do t hapet nga dy ndeshje, Palermo-Parma dhe Livorno – Juventus. Pikrisht kjo e dyta do t jet ndeshja me e rndsishme e dits. Pas barazimit t s diels s shkuar trainerit t Juves, Zacheroni, i duhet nj fitore pr t nxjerr ekipin nga kriza dhe pr ta vn n rrugn drejt E

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.236Z

Inter hedh sytë nga Barone

Skuadra e Interit duket se ka gjetur mesfushorin që po kërkonte, pasi është gati të bëjë një ofertë për Simone Barone, futbollistin e Torinos. Lojtari që ka luajtur më parë me Lacion, në periudhën kur kjo skuadër drejtohej nga Mançini, duket si një alternativë e mirë për titulla

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama