Rezultate te kerkimit per termin: +Torinos

Total: 1977
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.251Z

Bogdani, “intrigë” mes Kievos dhe Torinos

Paolo De Luka është nën presionin e një dileme të madhe. Vetëm dy ditë para mbylljes së merkatos, presidenti i Sienës nuk ka vendosur se në cilin destinacion do të cojë Erjon Bogdani, sulmuesin shqiptar autor të 11 golave gjatë sezonit të kaluar. Ofertat më të mira janë ato të K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.029Z

Universitetet e Tiranës, marrëveshje me atë të Torinos

Është nënshkruar sot mes Universitetit të Tiranës, Universitetit Bujqësor dhe atij të Torinos, një marreveshje bashkepunimi. I pranishëm në ceremoni, ka qënë edhe presidenti,Topi i cili vlerësoi marrëveshjen dhe evidentoi përfitimet nga ky shkëmbim. TIRANE- Universiteti i Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.448Z

Seria A arrestohen dy tifoze te Torinos

Një krim i rëndë është shmangur në futbollin italian. Dy tifozë të Torinos janë arrestuar së fundmi të akuzuar për tentativë për vrasje dhe këtë krim ata donin ta kryenin pikërisht në derbin ndaj Juventusit. Ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.067Z

Etrit Berisha tërheq vëmendjen e Torinos

Portieri E ardhmja e Etrit Berishës do të jetë përsëri në Serinë A. Portieri i kombëtares shqiptare të futbollit ka vendosur të largohet nga Lacio në fund të sezonit, pasi synon një skuadër ku të luajë më rregullisht dhe jo të qëndrojë në stol. Deri tani interesim për të kishi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.921Z

Farina zgjidhet për të gjykuar derbin e Torinos

Romë - Farina është caktuar arbitër kryesor për të gjykuar derbin e Torinos këtë fundjavë. Përballja mes Torinos dhe Juventusit do të jetë ndeshja më interesante e kësaj jave në serinë A. Ky takim do të zhvillohet nesër në orën 20:30. Takimi Xhenoa-Inter do të gjykohet nga M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.300Z

Futbollisti Bajko: "Gol Torinos? Episod i jashtezakonshem"

Kampion me Partizanin si lojtar, por dhe si trajner në sezonin 1986-1987. Ata që e kanë njohur, patjetër që kujtojnë edhe golin e tij të shënuar kundër Torinos në Itali. Bajko, tashmë vjecar kujton: "Rikthimi te e kaluara ime si futbollist më emocion shumë. Ruaj me fanatizëm gjithcka d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.302Z

Gjykata e Torinos rrëzon akuzat për Ben Qimen

Gjykata e Torinos (Itali) ka rrëzuar pjesërisht akuzat ndaj Arben Isufaj, duke e shpallur të pandehurin të pafajshëm për akuzën e krijimit të organizatës kriminale me qëllim trafikun ndërkombëtare të lëndëve narkotike. Vendimi është marrë më datë 22 Prill 2014 dhe këto ditë ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama